oje saklama formatı

kızlar burada mısınız? ojeleri,( ama biraz çok fazla sayıda, mesela 2-3 ayakkabı kutusu,) nerede nasıl saklarsınız ki alması pratik olsun. üst üste kutulara koy, hepsini indir, en alttakini al, yukardan renkleri göreme, ara vs, hoş olmüyor.
oje rafları var tabi ama o da büyük iş ve çok alan.
erkek beyinli arkadaşların çözümleri varsa da sevinirim. teşekkürler.

Koçtaşta şeffaf sebzelikler var üç öekmeceli vs onlar veya ali expressteki oje standları olabilir

  • hernezıkkımsa  (29.11.17 01:41:36)
onlarda da illa ki üstten bakıyoruz ve göremiyoruz. çekmece iyi çözüm bölmek için, ama üst görünüm de kolaylaştırmıyor ki.

  • neynep  (29.11.17 02:46:06)
sepete koydum hepsini rahat oluyor.

  • denef  (29.11.17 04:29:56)
bb'nin fikri bence guzel fakat kapi arkasi gibi hareketli bir yer yerine, banyoda herhangi bir duvara yapilsa bence daha guzel olur. zaten rengarenk tablo gibi dururlar oyle, buna benzer daha basit bir cozum ise genelde koctas'ta falan mutfak kisminda satilan borular var, bunu duvara monte ettikten sonra ister ustune sepet asiyorsunuz, ister kanca takiyorsunuz, acayip pratik birsey, bizim evde var ve cok seviyorum cunku zaman icinde ustune taktiginiz seyleri degistirebiliyorsunuz.
ornek olarak sunu gibi birsey fakat ustune takilanlarin cok cesidi ve modeli var.
www.koctas.com.tr
  • mavicorap  (29.11.17 09:40:49)
usenmeyip hepsini kontrol edip kuruyanlari veya artik kullanmadiklarini ayirirsan saklamasi daha kolay olabilir. benimkiler 4 rafli sebzelik gibi bir plastigin ust cekmecesinde. acik alanda o kadar kalabalik istemezdim.

  • jimicik  (29.11.17 10:54:25)
kuruyanlar filan yok aslında. hepsi aktif. 2 kutu kadar diyeyim,boşluklar vardı. Duvar ve magnet fikri güzelmiş evet ama çok sayıda olunca öylesi olmaz ki:/

bi de ben bunları odada tutacağım, banyoda değil. borular hem geniş yer, hem alan kazandırmaz gibi.

oje boyunun sığacağı raf çekmeceler de, kendinden (gereğinden) fazla hacimli oluyor. ek bir eşya, ek bir obje kütlesi olmadan çözmeye çalışyorum ama bakalım.. bulamazsak..
  • neynep  (29.11.17 11:07:55 ~ 11:31:06)
www.aliexpress.com

36 taneligi 12 dolar, biraz fazla gibi.

bu da 20sud ama 60kusur tane aliyor
www.aliexpress.com
  • jimicik  (29.11.17 11:45:08)
teşekkürlerle.
bi sorun daha var, mümkünse para harcamadan, min maliyetle çözmeye çalışıyorum:) o yüzden zorlaşıyor problem.

şöyle bişeye rastladım, benzer niyeti olanlar için bi seçenek olur belki
i.hizliresim.com

(bu mesela iyi bir çözüm, ama yatırım yapmadan çözersem daha iyi)

ayrıca @jimicik, o linkteki çanta gibi şeyden ilhamla, bölmeli bişeyler yapabilirim. ya da şey olur belki, nalburdan tel, çevresine akşap çıta filan. ama dengesi filan zor.
  • neynep  (29.11.17 12:20:46 ~ 13:09:24)
entegre +1

pintereste baktınız mı, hiç para harcamadan ya da çok az maliyetle, kendi kendinize yapabileeğiniz çok değişik ve yaratıcı fikirler var.
tr.pinterest.com
  • halanne  (29.11.17 21:14:24)