dizüstü fn tuşlarına ince ayar mümkün müdür?

merhaba,
dizüstü bilgisayarımda, hemen her dizüstündeki gibi, fn tuşu ile çalışan işlev tuşları var. fn+f2 ve fn+f3 ile sesi ayarlayabiliyorum, fn+f11 ve fn+f12 ile de ekran parlaklığını ayarlıyorum. ses ayarlama tuşlarında kademe 2 birim şeklinde artıp azalırken, ekran parlaklığında kademe 10 birim atlıyor, ben ekran parlaklığı kademesinin de 2 birim artmasını istiyorum. ekran parlaklığı ayarlarından istediğim gibi ayarlayabiliyorum ama her seferinde ayarlara girmek istemiyorum, fn tuşu ile halletmek istiyorum. ekran parlaklığı için işlev tuşlarının kademelerini ayarlamak mümkün müdür?
alet dell, işletim sistemi win10

böyle bir ayar olacağını sanmıyorum

  • werderweremem  (26.11.17 22:11:03)
dell dizüstü aletlerde quickset diye bir şey var, bu işlev tuşları ile ilgili aramalarımda hep bu geçiyor, bu nane bende kuruluydu, ben silmiştim ama tuşlarda bir değişiklik olmamıştı, sonra bu ihtiyaç doğunca tekrar kurdum ama işe yarar bir seçenek yok. ancak ilgili klasörde dll dosyaları var onlardan biri bu tuşların işlevleri ile alakalı olabilir diye düşünmekteyim. bir dll editör program bulup denemem gerek. kısfmet.

son durum: dll editor ile baktım da konu beni aşıyor...
  • late viper  (26.11.17 23:13:13 ~ 27.11.17 15:08:56)