Saç kremi seçimi, hangisini kullanıyorsunuz?

Ben de elidor var bir de syoss oleo 21 var. Kullandığınız tüm saç kremlerini düşünürsek içlerinde en iyi ve en yumuşak yapan hangisi idi?

Syoss yapılandırıcı 7

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (26.11.17 14:37:21)
Kaç yıl oldu hatırlamıyorum ama Dove Yoğun Bakım Kreminden şaşmıyorum. Zaman zaman zaman saçlarımı boyayınca veya açtırınca hafif yağlı diye bir çeşidi var gene Dove'un, onu kullanıyorum.

Normalde o yağlı olanı kullanırsam saçım inanılmaz hızlı yağlanıyor ama saçımı boyadıktan sonra yağlanma yapmıyor. Boyadıktan sonra artık kaç hafta sonra yağlanmaya başlarsa tekrar eski yoğun bakım kremine dönüyorum, böyle bir düzen geliştirdim :D Şu ana kadar saçlarımda hiç yanma-kopma-uzama vs olmadı. Tek önüne geçemediğim problem elektriklenme :/
  • nolmus yani  (26.11.17 14:54:28)
Elseve Argenine

  • agluna  (26.11.17 15:48:15)
saç kremi uzun vadede kepek yapar, saçlarınızı döker. saç maskesi kullanmanızı tavsiye ederim.

  • gebere jackson  (26.11.17 17:29:40)
Saç maskesi kullanıyorum ben de. Yeni şeyler deniyorum sürekli. şu ana kadar en beğendiklerim: toni guy saç maskesi, pantene 3 minute ve loreal absolut repair lipidium. Haftada veya 2 haftada bir de yağlarla bakım öneririm.

  • whysoweird  (26.11.17 17:55:46)
Gliss swarzkof mu ne işte yazamadım, şampuanını ve saç kremini kullanıyorum. Saç kremini her yıkamada kullanmıyorum. Haftada 3 defa saçımı yıkıyorsam 1'inde kullanıyorum genelde.

  • mutlusismankedi2015  (26.11.17 19:36:12)