Dalan'ın zeytinyağlı yüz temizleme sabununu

Kullanan var mı?

Cildim karma, yağlıya dönük bi karma (kilodan dolayı), yüz temizliği için kozmetik ve dermokozmetik kesinlikle kullanamıyorum, tamamen doğal şeyler kullanmak adına elimdeki bu sabunu ve gül suyunu kullansam kötü bir etki olur mu bilginiz var mı?

ben kullandım. cildim yağlı, er kişisiyim. ama bildiğin yağlı yani. güzel bir etkisi oldu bende, beğenmiştim.

  • giovanne  (26.11.17 14:53:16)
@whysoweird

Kozmetik ve dermokozmetik kullanamam demiştim, zeytinyağı da temizlik sağlamaz. Ancan nem verir ve besler. Bana temizlik gerekli.
  • yaren  (26.11.17 18:43:53)
Yüzünüzü en iyi dermatolog analiz edebilir. Sabun genelde kurutur ve cilt kuruduğu için alarma geçer daha fazla yağ üretmeye çalışır sivilce çıkar. Ardından nemlendirme ister. Üstteki arkadaşa etkisi iyi olmuş olabilir ama herkese etkisi aynı olmayabilir.

Tamamen doğal diyorsunuz ama gül suyunu kendini yapacaksınız sanırım? Piyasadaki hiç bir gül suyu doğal değil ve yaptığınız gül suyunu kısa sürede tüketmeniz gerekiyor.

Tamamen doğal bir şey bulmanız çok zor. Eczacılık okumuş aromaterapi uzmanı bulmanız lazım onlar bu tarz şeylere daha hakim.
  • jazzabel  (26.11.17 18:57:24)