kedim kocaman bi sinek yedi ne yapmaliyim?

yemez diye dusunurken yakalamasini izledim öldürünce aninda agzina aldi pesinden kostum ama yedi sinegi. baya da büyük at sinegiydi. yaklasik 1 yildir ic parazit asisi yaptirmadik 2.5 yasinda su anda. bir sey olur mu ki bulasan falan?

hemen veterinere götür ve yapılabilecek bütün tahliller yapılsın.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (26.11.17 00:02:46)
buradaki tek sorun iç dış parazitlerinin 1 yıldır yapılmamış olması.
kediler sinek yer, garip garip şeyler yer. protein.

  • gebere jackson  (26.11.17 00:10:13)
zaten asisiz oldugu icin ne yapmam lazim diye sordum. bir tane ise yarar cevap gelmedi :/

  • postmodern rh  (26.11.17 00:12:54)
Kisirlastir.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (26.11.17 00:20:07)
aşısızsa aşı yaptıracaksınız? ajdkdkfkff hey yarabbim.

sinek yemesinden bi şey olmaz. kedi o.
  • gebere jackson  (26.11.17 00:21:00)
yahu parazit bulastiysa asi ne yapsin? asi koruyucu amacla yapilir tedavi amaciyla degil ki. ben veterinere sorarim artik pzt gununu bekleyip. sacma cevaplardan gina geldi.

  • postmodern rh  (26.11.17 00:40:40)
Bişe olmaz kafanı yorma. Sokak kedileri napsın bir sinekten ölürse.

  • adidas giyen nike iscisi  (26.11.17 00:41:28)
kediniz bağışıklığı düşük,yetiştirilmiş hassas ırklardansa eğer yüksek ihtimalle dışkısında parazite rastlarsınız. paraziti söktürmek/temizlemek için paraziquentel'i tavsiye ederim. veterineriniz de bu ilacı ya da muadilini önerecektir. geçmiş olsun.

  • denef  (26.11.17 00:56:23)
kedinin helvasını pişirmeye başla ;)

  • pinkpeony  (26.11.17 00:58:09)
Onu tebrik et. Avladı ve başardı.

  • mor oje  (26.11.17 01:01:15)
bişey olmaz. bizim kediye de uzun süre iç parazit yaptırmadığımız bi dönem olmuştu ve o dönemde de evde kelebektir sinektir böcektir artık allah ne verdiyse bulup götürüyodu hiçbir şey de olmadı.

  • theseachange  (26.11.17 01:19:49)
Bence kediyi yan yatirin.

  • allah yazdiysa bozsun  (26.11.17 01:22:21)
o ilk sinek yiyisi degildir emin ol, siz gormuyorken evde neler yiyordur o...

  • robokot  (26.11.17 01:27:40)
su içirin, iç parazitlerini ihmal etmeyin

  • qxgviper  (26.11.17 01:32:22)
bence biraz yürüsün evin içinde

  • aşksız prens  (26.11.17 02:03:14)
aşılar hakkında bu kadar bilgi sahibi olup kedinize aşı yaptırmamanız takdire şayanmış.

  • gebere jackson  (26.11.17 04:35:22)
helal olsun. ben olsam madalya takardım.
şahsen, bu sinek milleti kadar karaktersiz, adi, haysiyetsiz, sıfatsız canlı az bulunur tabiatta.
kedi kardeşimizi bir kez daha candan tebrik ediyorum ve sizi de böylesine mangal yürekli ve davaya hizmet aşkıyla dolu bir kedi yetiştirdiğiniz için kutlarım.
  • pangea  (26.11.17 20:25:26)