erkek gözlüler, renkli saç konusunda ne düşünüyorsunuz?

(Gözlemlerime göre) son 2 senedir tam anlamıyla 7den 77'ye tüm kadınların saçlarını pembe, mavi, yeşil gibi renklere boyaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dayanamayıp bu furyaya katılan kadın insanı hakkında ne düşünürsünüz?
Genel olarak, kendisini diğer kadınların yaptıklarına eşitlemeye çalışan insanlara hak verir misiniz?

Çok komik.

  • angelus  (25.11.17 23:33:29)
çok düz bir yerde yaşıyorum galiba. sarı ve siyah dışında saç rengi görmedim.

  • diffarentiationation  (25.11.17 23:35:00)
Yakışıp yakışmaması yüzün güzelliğiyle doğru orantılı bence. Bazılarına çok yakışıyor.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (25.11.17 23:35:36)
Daha hic normal biriyle karsilasmadim. Gozumde hepsi toplumun "özel" bireyleri.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.11.17 23:37:41)
90'larda malatya'da mavi renkli kadın gördüğümü hatırlıyorum. üniversitede fen fakültesinde de yeşil saçlı bir arkadaşımız vardı.

doğal renk tercihimdir.
  • rain when i die  (25.11.17 23:43:49)
Marjinal olmak eskiden güzeldi piercing takardı kaşına gözüne birisi vay be derdi insanlar bunu herkes yapamazdı yemezdi çünkü, şimdi herkes herşeyi yapıyor haliyle bir havası kalmadı bazı şeylerin herkeste aynı seyleri görmek inanılmaz derecede görüntü kirliliği yaratıyor.

  • Uncle Sam  (25.11.17 23:45:47)
bu kadar yaygınlaştığını yani 7den 77ye tüm kadınların saçlarını o renklere boyadığını ilk defa burda okuyorum.

yakışıyosa bişey düşünmem, yakışmıyosa "yazık la kimin çocuğuysa" derim. ten rengine uyumu, asıl saç renginin boyanan rengi kaldırması vb. birsürü etken var yakışmasında da.
  • dafaisss  (25.11.17 23:50:22)
edit: ben istanbul, kadıköy gözüyle yazıyorum, gördüğüm kısım oralar tabii, sizin yaşadığınız yerle değil, benim dar alanlı görüş alanımla alakalı, ama istanbul içinde biyerlere giderken de saatte en az 3-4 renkli saçlı görme oranı verebilirim.

Bi de yakışması değil de, "kitle hareketine katılmak" açısından sorum. güzel olan güzeldir zaten.
(marilyn monroe'nun patates çuvalı ile fotoğrafı var)
  • neynep  (25.11.17 23:57:37 ~ 23:59:22)
ben çok seviyorum. mavisi ve yeşili hoşuma gidiyor. bir kadının istediğini yapması hele ki saçına benim için güzel bir olay. isteyip yapamayan bir ton kadın vardır. yapanlar adına seviniyorum.

  • hemsta  (25.11.17 23:59:40)
çok saçma buluyorum ben.

gelip geçici bir özenti bence.
zaman zaman böyle bazı şeyler birden ortaya çıkıyor, sonra etkisi azalıyor. bu da zaman geçtikçe azalacak. aynı şey burunlara takılan piercing içind e geçerli. bütün kızların burnu halkalı. insan yüz yüze konuşurken mecburen o şeye bakıyor. dikkat çekiyor.
  • attirmayin makedonun kafasini  (26.11.17 00:00:12)
Bayılırım. Ne kadar aykırı o kadar iyi. Hiç de öyle dediğin gibi saçma sapan düşünmem.

  • Giovanni Pipitto  (26.11.17 08:12:45)
Yakistigini dusunmeleri beni uzuyor.

  • baldur2  (26.11.17 09:07:51)
Direkt uzaklaşma sebebim, hiç dayanamıyorum. Lise 3'e giden emo hevesleri gibi geliyor bana hep.

  • roket adam  (26.11.17 20:06:05)