Ankara'da sevgiliyle güzel kahvaltı yapmalık mekan

Yardım arkadaşlarrr. Marco Pasha'da yapmıştık. Mekan söylerken kıstas bu olsun lütfen.

ASMALI BALKON
BROWN
KAŞIBEYAZ
  • deadwampir  (24.11.17 13:03:54)
cafe del mundo
fırıncı orha -eh işte yani son seçenek olsun-
özgür bahçe - bu soğukta çekilir mi bilmem-
kafes fırın -çok pahalı bu ya-
  • kablelvuku  (24.11.17 13:05:29)
Besa kulenin altındaki Little Kitchen.
Armada Kitchenette.
Armada hayat sokağı Carmelos.

Otantik öneri editim: Ulus'ta Divan Çukurhan.
  • kayranin kedisi  (24.11.17 13:13:41 ~ 13:31:05)
Little Kitchen fena degil ama kisin soguk olabiliyordu hala gereken onlemi almadilarsa :)

umitkoy Sado By Cafe (gerci en son gecen sene gidebilmistim ama cok memnun kalmistim, biraz pahali)

ulus kale civari - kirit cafe'de guzeldir

fige

ankara'da guzel kahvalti gercekten buyuk sorun, iyi onerileri bende bekliyorum
  • kamyonsans  (24.11.17 13:20:08)
Marco Pashanın hangisinde yaptınız ki?

Çukurambardakini ben beğenmedim, Bahçeli 7den aşağı doğru inerken solda ve sağda var. Sağdaki yerden ısıtma var baya sıcak oluyor. Orayı daha çok tercih ediyoruz .

pazar günü giderseniz , kahveci hacıbaba öneririm brunch oluyor , çeşit baya iyi

kafes fırın baharda güzel oluyor bahçesinden dolayı ama self servis
  • bnmzz  (24.11.17 16:08:31)
Çok şaşkınım duyuru, 3 saattir konuşuyoruz ve hala cümle arasında dahi JW Mariot dememişiz. Nasıl başardınız bunu ?

Hayır yani sonuçta sizler LCW mont aldım numarası yokmuş diyene Colombia öneren insanlarsınız, bu durumda Mariot'un bilmem kaçıncı katında ki şahane manzaralı mekanı nasıl atladınız ?

O yüzden bu ayıbımızı ben örtmeye geldim, sevaptır. katını bilmiyorum ama JW Mariot da şahane kahvaltılar yapabilirsiniz.

Bunun dışında da lokasyon olarak; çukurambarda peynirlerini sevdiğim liva olabilir.
Marco pasha'nın bahçeli 7 de olmayan ara caddemsi yerde olan yerden ısıtmalı mekanı da güzeldir ama pek bi' numarası yok. Standart Marco Pasha işte. ''Karşim Naptın ya ?''

Arjantinde big chef'in iç tasarımını şu havalarda seviyorum ben ama uzun da zaman oldu oraya gitmeyeli belki değiştirmişlerdir.

Ters istikamete gelince de çayyolunda elizin var oranın da kahvaltı servisi ve garsonları gayet iyiydi.

Armadada ki kitchenette de güzel evet, fakat camelot mu camelos mu neyse orayı ben sevememiştim(via tower'ın altındaki)

Son olarak da yine çay yolunun arka taraflarında türk konuta doğru ebesinin nikahı uzaklıkta çalgan var, ayazı çekeriz vasıtamız da var derseniz ben orayı da çok seviyordum, fiyatları da çok kasıntı değildi eskiden ama şimdi şehir o tarafa gelişti malum son durumdan haberdar değilim.
  • mete kudur  (24.11.17 16:20:18)