kedim keşke odama attırmasa

selam, 1 yasina yakin bir kedim var, 6-7 aydir bizimle yasiyor. aramiz iyi, yatagimda uyur kafa atarak uyandirir murmur yapar bana falan ahbapligimiz var yani. eve yatili misafir almadikca da tuvaletini kumuna yapar duzenli temiz bir bey. yalniz 1 yasina yaklastigi bu surecte, odamda onun cisinin kokusunu aliyorum. ya benim camasirlara, battaniyeye falan hallenip afedersiniz attiriyor ya da pasif agresif bir tepki gosteriyor bana, bilmiyorum. ben bunu yapmasini istemiyorum ama bunu ona belirtemiyorum. nasil engelleyebilirim bunu?
pofuduk pofuduk battaniyem kiyafetlerim var haliyle biraz hosuna gidiyor olabilir ama koku sorun oluyor; yoksa sorun degil ogluma feda olsun.

Arkadaşım senin kedi kızgınlığa girmiş. Attırmasını engellemenin tek yolu kedini kısırlaştırmak. Başka yolu yok. Geçmiş olsun şimdiden.

  • sukrug yu geayz eym gogin hogym  (22.11.17 16:58:39)
yasi gelmis artik kisirlastirmak durumundasin.

  • robokot  (22.11.17 17:01:32)
Alışırsa koku bırakmaya kısırlaştırdıktan sonrada devam edebiliyor bu yüzden kısırlaştıracaksan geciktirme.

  • yue  (22.11.17 17:29:57)
kizginliktan emin degildim, inanmak istemiyordum belki de...
tesekkur ederim, el mahkum toplari aldiricaz artik.

  • hjarteblod  (22.11.17 17:46:25)
www.youtube.com

gece uyurken dikkat et.

kedini kısırlaştırma vaktin gelmiş: static8.bobiler.org
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.11.17 18:07:55 ~ 18:10:37)
Bu kızgınlık aşaması geçene kadar yavru da isteyen bi dişi kedi sahibi ile anlaşıp çiftleştir, hayvan durulsun ondan sonra kısırlaştır. Aklımda nedense tam o an kısırlaştırmanın tehlikeli olabileceği kalmış. Neyse bu kısırlaştırma konusu tam gerekli kötülük (necessary evil). Bir yandan empati kuruyorum aşırı ters geliyor, bir yandan da o malum sebepler (arkadaş değinmiş) Biri kedi-köpek için prezervatif icat etse aşırı sevineceğim.

  • d max  (22.11.17 18:55:11)
Cevabımızı sağolsun moderatör silmiş. Bir daha yazıyorum, minnoşun için en güzel çözüm hiç çiftleştirmeden kısırlaştırmak.

  • mutlusismankedi2015  (23.11.17 08:42:29)