dövme öneri ve yorumlarınızı alayım

içerisinde üçgen geçen minimal, ince çizgilerden oluşan soyut bir figür arıyorum
kolumda dirseğimle bileğim arasına (serum takılan yerin biraz yukarısına ) yaptırmak istiyorum.

Bununla ilgili olarak takip ettiğim baya bir sanatçı var,
sürekli olarak kaydediyorum en son elene elene bunlar kaldı

5 dövmeyi yorumlarsanız sevinirim,

alternatifleriniz varsa yollarsanız daha çok sevinirim :)

şimdiden teşekkürler

gelecek 10 yıl içinde her 4 kişiden birinde ücgenli, dikdörtgenli dövme olacak.

  • karlmarx  (22.11.17 03:04:30)
Minimal dövmeleri daha çok beğeniyorum ben. Beyaz tenli kadınlarda güzel duruyor. Deathly hallows olacaksa renkler olmasın. Sadece siyah olsun.

  • dissendium  (22.11.17 03:07:43)
4 güzel

  • bruceandwayne  (22.11.17 03:07:47)
@karlmarx o benim de canımı sıkıyor :/ ama kendimce üçgenin bir anlamı var ve o anlamı koruyan üçgen dışında başka minimal bir çizgi bulamadım

@dissendium renkli olayına ben de girmek istemiyorum, deathly hollow olursa daha ince çizgili ve siyah beyaz olarak isterdim ben de...

@bruceandwayne sanırım 4'e kayıyorum ama onda da istediğim anlamı bulamıyorum sadece şekil maneviyatı kuramadım tam (ama baya güzel bir şekil :) ) keşke onun gibi oldukça sade basit bir şeyler bulabilsem
  • part time pollyanna  (22.11.17 03:10:34)
Bunlarin icinde birini yaptirsaydim 1 numarayi yaptirirdim

  • baldur2  (22.11.17 03:46:40)
dövmeleri olan bir insan olarak, hatta üçgenli müçgenli deathly hallows dövmesi de olan biri olarak söyleyebilirim ki başkasında görüp de beğendiğiniz bir şeyi yaptırmayın. Fikri alın tabii, kendiniz uyarlayın iyice içinize sinsin. Benim dövmelerin birinde babamın ölüm tarihi yazıyor, "bundan ben de yaptırayım ya" diyen insan da gördü bu gözler. Büyük cahillik, büyük pişmanlık olur aksi halde.

edit: ayrıca barış yeşilbaş new york'a taşındı diye hatırlıyorum. Ve Koray Karagözler'i de atlamayın sanatçı düşünürken.
  • sopiro  (22.11.17 08:50:58 ~ 08:51:52)
dövme kişiye özeldir, başkasındaki dövmeler olmaz.
Güvendiğiniz bir dövmeciye gidin ve ondan çizim isteyin. kendi çiziminize güveniyorsanız kendiniz çizin.

Ayrıca dövmecinizden de başkasına yapmaması konusunda ricada bulunun.

Gönderdikleriniz arasında da en güzeli 4 numara. diğerlerini hiç beğenmedim.
  • teritori  (22.11.17 09:40:29)
üçgen dövme hadi bir nebze de bu modellerin hiçbiri beni açmadı. iki gün görsem üçüncü gün sıkılacağım dövmeler. özellikle 2 net çirkin.

4 güzel ama o da fazla minimal, tatmin etmeyebilir. 4'ü ekstra olarak bilek içine falan yaptır.
  • sir gawain  (22.11.17 10:27:28 ~ 10:29:56)