kartlık/cüzdan vb.

klasik kalın cüzdandan sıkıldığım için kartlık tarzı bir şey arayışına girdim. dax diye bir kickstarter projesi gördüm, bir walter wallet diye şeye denk geldim. bunlardan ya da bunların harici bir fikri olan var mı? internet üzerinden alacağım saçma sapan bir şeye para vermek istemiyorum.

www.kickstarter.com
www.slimwalletjunkie.com

ayni kaygilar neticesinde para klipsi olan ince bi cuzdan aldim. hic konforlu degil. marketten gecince mesela uzun sure aliyor parayi yirtmadan guzelce klipsin arasindan gecirmek, o esnada esyalar posetler falan baya gerilim yasatiyor insana. ben de hala cozum bulamadim, ince deri bir cuzdan alayim diyorum.

  • icim urperiyor  (21.11.17 18:02:24)
Pocket organise al daha mantıklı

  • all girls dream  (21.11.17 18:31:37)
Onlar ne kadar pahalı öyle, hele kickstarter sırf reklam. 5 kartlık yeri var.

Ben yazın şundan aldım

i.hizliresim.com

15 20 lira verdim galiba, beşiktaş otobüs duraklarının oradan aldım, baya kullanışlı hele cüzdandan sonra. İki tarafta 6 kart gözü var üst taraf da cep, kağıt ve bozuk para koymaya. Üstü fermuarlı olanları da var galiba. Ben şu an 15 kart falan taşıdığım için biraz kalın ama böyle bir kartlık gayet ideal bence, ön cepte taşıyorum artık harika.
  • senolll  (21.11.17 19:01:31)
git bi avm'ye mavi'de greyder'de falan oluyor envai çeşit model, seç beğen al uğraşma internetlen falan.

  • yuto  (21.11.17 19:25:26)
secrid

  • bellbane  (21.11.17 19:29:56)