çok zengin olsanız eşinizi aldatır mısınız?

soru başlıkta ali ağaoğlu ,acun gibi

yoo neden aldatayım. çok zengin olunca karaktersiz mi olunuyor illa.

  • sta  (18.11.17 06:11:54)
zengin olsam evlenmem

  • isimsiz uye  (18.11.17 11:18:47)
Parasal zenginlik başka duygusal zenginlik başka. Ayrıca evlilik bambaşka. Parasal zenginlikle evliliğin ve sadakatin bence hiçbir alakası yok. Yani alakayı çözemediğim için cevabım hiç zengin olmamış bir insan olarak "hayır".

  • yaren  (18.11.17 11:58:42)
cevabım, hayır.
yani aldatmam parayla ya da parasızlıkla ölçülecek bir şey olmazdı.

tam tersinden bakacak olursak, aslında para evliliği yürüten şeylerden biri.
maddi sıkıntıların evliliğe vurduğu darbeler de bir gerçek çünkü.
çocuk büyütmek bile para olduğunda yarı yarıya kolay hale geliyor.
şimdi etrafımda sorunlu evliliği olan insanları düşünüyorum...
maddi sorunları olmasaydı, en azından yarısının evliliğinde problem olmazdı.
  • blatta hiberna  (18.11.17 12:27:56)
Aldatma ile zenginlik arasinda bir baglanti kuramadim diyen yalan soyluyordur.
zor olur fakat aldatmam diyorum.

  • Deathrow  (18.11.17 13:09:33)
soruna cevap değil ama şöyle bir geyik döndü geçen "..... kadar paran olsa ne yaparsın" diye. herifin teki direkt "boşanırım" dedi.

ben de bağ kuramıyorum zenginlik ve aldatma ile ama, galiba insanlar madem param var yer içer gezer tozarım istediğimi yaparım diye düşünüyor olabilir
  • kablelvuku  (18.11.17 13:22:15)
Hepiniz aldatırsınız rahat olun. Kadınlar için bir şey diyemeyeceğim ama kocaları aldatınca onlar da aldatır sonuç olarak herkes aldatmış olur.

  • i was made for you  (18.11.17 13:26:39)
üniversitede çok hoşlandığım bi kız vardı(sonra yatayla başka okula geçtim falan filan) onunla evli olsaydım aldatma ihtimalim çok çok çok düşerdi. zaten ona bakınca başka bi kadına hiç ihtiyaç duymadığımı hissediyodum. ama başka bi kadınla evlenirsem ve çok değer verdiğim biri değilse yahut bana bağlı olmadığını düşünürsem evlilik ahlakına bağlı kalmama gerek olmadığımı düşünür ve paramın gücünün getirilerini geri çevirmezdim.

  • error522  (18.11.17 13:28:15 ~ 13:29:21)
bu tür ergen sorularina pek cevap vermiyorum ama burada bulunsun,
aldatmayi her erkek her zaman dusunur, cogu da firsat buldugunda ayila bayila yapar, bir tek istisnasi vardir, vicdan sadakat falan degil,
Allah korkusudur,
getcekten Allah korkusundan bahsediyorum ama, oyle numaradan muslumanim deyip Allah falan umrunda olmayan, garsoniyerlerde sefa suren kitleden degil,
zinanin cezasi buyuktur, bir erkegi sadece bu engeller engelleyebilirse..
kadinlar icin de durumu birisi yazsin artik..
  • alttaraf  (18.11.17 16:19:34)
kesinlikle hayır. zengin olsam, muhtemelen iplikçi nedim gibi yaşarım. normal hayatıma devam ederim mütevazi bir şekilde.

  • rain when i die  (18.11.17 16:20:43)
Cidden çok alakasız

  • Delay Fuze  (18.11.17 19:17:46)
hayır. içim efendi.

  • Apocalypse  (18.11.17 23:48:29)
para beni değiştirmese eşim olacak zilliyi değiştireceğinden kesin aldatırım...

  • Dönmezer  (22.11.17 01:30:18)