Yilbasi izini Istanbul mu Ankara mi ?

Merhaba dostlar almanyadan hanimla 23.12-31.12 ye kadar kis izini yapmaya düsünüyoruz. Size neresi gezilir alisveris yime icme ve keyif amaciyla izine gelecez.
Aklimizda bitek Ankara ve Istanbul var.

İstanbul

  • hayati cozemeyen adam  (17.11.17 18:44:34)
Ankara

  • robokot  (17.11.17 18:46:45)
Tabii ki istanbul.

  • giovanne  (17.11.17 18:46:46)
Tartışmasız İstanbul.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (17.11.17 18:53:14)
kayacak mayacaksanız bursaya gelin.

  • blue eyes white dragon  (17.11.17 18:54:42)
Böyle bir karşılaştırmada cevap İstanbuldur. Ancaaaak;

Şimdi bunu söyleyen olmak istemezdim ama geçen yılbaşında İstanbulda olanları biliyoruz :/ Neyse, sadece aklıma geldi o yüzden insan istese de istemese de İstanbula soru işareti koyuyor.

Ha, Ankara bu konuda çok daha mı iyi hayır tabii ki. Hatta Ankara da gezilecek bir şey de yok.

İlla Türkiyeye gelecekseniz İstanbul bana kalırsa. Keşke Ankara diyebilseydim ama gerçekten yapacak fazla bir şey yok.
  • AlsterWasser  (17.11.17 18:55:31)
İstanbul tabii ki.

Ankara'da hem bir şey yok hem de boşuna donarsınız soğukta.
  • skooma  (17.11.17 19:27:01)
Neden aklınızda sadece İstanbul ve Ankara var ? Bence Türkiye'ye gelecekseniz bir sürü başka seçenek de olabilir. Ankara da hiç bir şey yok zaten de, İstanbul için de özel planlar yoksa bence Kıbrıs bile olabilir.

  • elikası  (17.11.17 19:33:40)
Yilbasi iznine istanbula gidilmez. Hicbir sey icin istanbula gidilmez cunku istanbul o aklinizda kalan istanbul degil. Artik arap ve dilenci dolu koca bir santiye. Yolda bile rahat yuruyemezsiniz, dolayisiyla gezemezsiniz.
Ankarada zaten kayda deger hicbir sey yok.
Elikasi+1 diyorum.
  • nax  (17.11.17 19:44:42)
İstanbul :)

  • mutlusismankedi2015  (17.11.17 19:54:55)
Baska bir ulke bakin. Kurban bayrami olsa İstanbul derdim. Bombos olurdu. Ama yilbasi İstanbul'da izmir'de falan kutlanmaz ki

  • ykyt  (17.11.17 20:47:01)
ankara ne yaaa. memurlarla yilbasi kutlamasi mi yapmayi dusunuyorsunuz. tabi ki istanbul.

  • bim tribi  (18.11.17 12:43:36)