Ankara'da fizik tedavi doktoru (fizyoterapist değil, doktor)

Belimin ağrısı nedeniyle mayıs'ta ve ağustos'ta beyin cerrahına gittim. Mr çekildi. İkisi de ameliyat olduğum yerden ufak bir fıtığın yeniden nüksettiğini, ama yeniden ameliyata gerek olmadığını söyledi. Lakin bir tedavi de vermediler. Anca ağrı kesici ve kas gevşetici ilaç. Korse? Yok. Egzersiz? Yok. Yüzme falan? Yok. Yaşlı olsan fizik tedavi verirdim dedi ikincisi ama o da yok. E amk geçmiyor 6 aydır, sakat sakat geziyorum. Bacakta güç kaybı falan yok ama bel ağrısı eziyete döndü artık. Yamuk yumuk yürüyorum. Kendim gideyim diyorum fizik tedaviye. Ankara'da muayene edip yönlendirecek bir fizik tedavi doktoru önerir misiniz?

Doktor değil ama hastane olarak başkent hastanesini öneririm seansı 17,5 liradan fizik tedavi gördüm doktorun yönlendirmesiyle bir iki ay önce.

  • kullanıcıadımbuolsun  (10.11.17 00:18:45)
çankaya hastanesinde aynur hanım var, çok iyi bir doktor olduğunu duydum.
ayrıca hem bel hem boyun ağrılarım için gittiğim bir fizyoterapist var. mr sonuçlarına bakıp detaylı bilgi alıp ona göre program oluşturuyor ki ben çok memnun kaldım. ama pahalı meret.

  • karamell  (10.11.17 14:52:30)