Bütün öğrencileri bırakıp yaz okulunda geçiren akademisyen

Hakkında ne yapılabilir? Üst yönetimle arası iyi, fotoğraflarını görüyorum sürekli.
Dersleri çok iyi arkadaşlarım kaldı hep. Sadece birkaç kişi dersi geçti, geçenler de neden geçtiğini anlamadı.
Yaz okulunda pamuk gibiymiş, herkes güzel notlarla geçti.
Facebook'a sürekli üstsüz çıplak fotoğraflarını koyan, spor yapıyorum bakın diyen, öğrencilere kötü davranan biri.

Final soruları orantısız şekilde zorsa dekanlığa yazı yazabilirsiniz. Bu itliği bizim bölümde de yaptılar. Isı geçişi dersinin final sınavında hayvan gibi soru sordular, zor geçtim. Normalde derste hiç örnek çözmediğimiz bir soru vardı. O tip soruları derste hoca 1 saatte çözüyor ama sınavda 4 probleme 1 saat veriyorlar. Para tuzağı varsa bölüm başkanı da işin içindedir. Rektörlüğe bile yazabilirsin.

  • dissendium  (05.11.17 21:07:52 ~ 21:09:40)
yönetimde idealist biri varsa bu sorunu ona ulaştıracaksınız. zira yönetim kişinin bu yönünü bilmiyor olabilir, bu kokuşmuş karakter türü öğrencilere gösterdiği bedhah yüzü kendi üstlerine çaktırmaz, bilakis sevilen hoca imajı çizer.

bunu da yapamıyorsanız ekşi sözlük'te başlığına döşeyeceksiniz; küfür ve hakaret olmadan ne yapıyorsa onu yazacaksınız. akademisyenler önem verir ekşi'ye.
  • testis agrisi  (05.11.17 21:10:58)
para tuzağına benziyor. rektörlüğe durumu bildir gitsin.

ayrıca kişi kadın ise fb linkini yollasna.
  • petek  (05.11.17 21:17:44)
bireysel herhangi bir yaptırım olmaz yani ne yaparsanız yapın dersten kalmış hocaya suç atıyor derler ama toplu halde aksiyon alabilirsiniz. mesela toplu halde durumu anlatan bir dilekçe yazıp (20-30 imzalı) rektörlüğe verebilirsiniz.
en iyi sonuçlar hep toplu şekilde alınır. organize olmanız lazım. o da zor tabi.

  • dedim dedim de kime dedim  (05.11.17 21:22:28)
Direk Bimer'e şikayet edebilirsiniz. Tüm şikayetler hakkında rektörlük mecburen işlem yapıyor, sümen altı etmek mümkün değil. İşlem derken araştırma ve ifade/savunma öncelikle, direk ceza vermek değil tabi. Dekanlık/rektörlük artı Bimer en güzeli.

  • opucuk baligi  (05.11.17 21:32:46)
bu olayın üstsüz fotoğraflarla ilgisini anlayamadım. k

  • burya  (05.11.17 21:45:34)
  • Apocalypse  (05.11.17 21:47:24)
Dekanlıktan çözemezseniz yök ya da cimere (eskiden bimer etkiliydi malum şimdi cimer :)) yazın. Çok imzalı dilekçe kesin ilgi çeker. Ama tabii çok imzalı dilekçe toplayamayacaksın. Herkes bana ne abi hoca bana takar kafasında tırsacağı için bişey çıkmayacak.

  • vassal  (05.11.17 23:39:54)