Telefonun bataryasini elime aldim

Huawei g8. Lan cok da memnundun. 6 7aysonra bunun bataryada dramatik bi sapitma oldu. Bi iki saatte sarji bitmeye basladi. Sonra dustu bu. Ekran kirildi. Amk sans. Aradim huawei yetkililerini. Dedim bunlar oldu. Dediler bataryada bisey yok. Ekran ucretli. Dedim verin geri amk. İnterneetten orninal yazan batarya ve ekran aldim taktirttim. Dunden beri kullaniyorum. Sarji full olsun biraz kullan 2 saate gidiyo.

Cope mi atak bunu napak. İc dokme duyurusu bu. Gerci evde dursun bazen hotspot falan gerekiyo o amacla kullanilir. Vicdansiz huawei.

Yanlis yerden acmisim duyuruyi hiammina.

  • brad pitt  (04.11.17 20:47:09)
factory reset falan yapsan, yeni pillde de aynı şeyi yapıyorsa yazılımsal olabilir,

  • Sir Anthony Hopkins  (04.11.17 22:05:42)
Bende de benzeri oldu telefon zte ama aynı bok. Menuden degilde ses ve kapama tusuna basınca bi menu cıkıyo oraya uzın basıp factory reset attım hersey sıfırlandı telefon kendine geldi

  • steward  (05.11.17 01:46:18)