vodafone red ve uygunsuz

vodafone red kullanıyorum ve sözleşme tarihinin bitmesini bekliyorum sadece. bana uygun fırsatlara girince uzun bir listede bir sürü fırsat varmış gibi gözüküyor ama aslında hiçbir şey yok. fırsatlar genel olarak indirim, ikincisi bedava, çok nadirde olsa ücretsiz olarak sınıflandırılabilir. bir şeyin indirimli olması için indirimin en az dört beş katı kadar alışveriş yapmanız lazım ki indirimden faydalanabilin. indirim adı altında başka bir harcama politikası. yemek sepeti ve bazı mağazalarda indirim var yiyecek klasmanında. lakin bunlar istanbulda hiç gitmediğim avmler ve bilmem nerenin avmsinde bilmem ne pastanesinde yüzde yirmi indirim için vodafone red seçilir mi emin değilim. yemek sepeti ise ayrı bir fiyasko pahalı veya kullanışsız olan menüler kampanya kapsamında tutulmuş lakin ben 25 liralık bir menüde bir kaç parça yiyeceğin nasılda indirim kapsamında tutulduğunu anlamış değilim? oto kiralama ve havaalanı kullanımına yönelik fırsatlarına bir şey diyemeyeceğim onlar iyi olabilir. hiç kullanma fırsatım olmadı. çok araç kiralamıyor ve minibüse biner gibi uçağa binmiyorsanız redin size faydası olacağını sanmıyorum. böyle bir insanında birkaç on liraya tamah edeceğini sanmıyorum zaten. sinema pink yerine mars sinemayı kullandığım için bana hitap etmiyor sinema fırsatları. o koskoca listeden sadece salon iksv 2. bilet hediye olayı güzel onun içinde freezoneli olmak yeterli.

bu koskoca vodafone fırsatlar evrenine ben mi kötü bakıyorum yoksa çok beğenen kullanan arkadaşlarda var mı merak ediyorum. bu konuya objektif bakabilmek için açtığım bir başlık daha çok.

kurumsal kullanıcısıyım. ayda bir oto yıkama yaptırıyorum bedavaya. sabiha gökçende ücretsiz hızlı geçişi kullandım daha önce. bir sinema bileti alana bir bilet bedava ve kahve dünyası kampanyalarını da kullandım.

  • inheritance  (26.10.17 12:29:16)
Turkcell platinum ve rrd kullanıcısıyım. Red aslında çok daha iyi. Fast track, lounge, oto yıkama falan iyi aslında.
Alışveriş konusunda haklı olabilirsin ama direkt hediye çeki vermez kimse. Çok önceden turkcell platinumda vardı ama kalktı. Büyük ihtimal bizim aç halkımız çok sömürmüştür. Ondan kaldırılmıştır.

  • ismira007  (26.10.17 12:57:48)