hyundai getz vs. ford fiesta

ford fiesta:
www.arabam.com

hyundai getz:
www.arabam.com

hangisini tavsiye edersiniz?

edit: bunların haricinde i20 tavsiye eder misiniz?

fiestanın ölüsü yeter getzden uzak dur

  • gameofannen  (24.10.17 15:11:16)
Ben de tercihimi bu ikisinin arasından Fiesta yönünde kullanırdım. Piyasasını bilmiyorum yalnız. Fiyat açısından değerlendirmedim.

  • gonion  (24.10.17 15:19:44)
Fiesta. Ama bu fiyatlara ikisi de alınmaz.

  • nopnog  (24.10.17 15:28:17)
fiesta +1
getz teneke

  • alaimisema  (24.10.17 16:20:52)
fiesta. ama o fiyata 2015 modelini bulabilirsin.

  • brakgn  (24.10.17 16:29:13)
Her anlamda Fiesta.

i20 de tavsiye ederim, 2017 modelini birkaç günlüğüne kiraladım çok memnun kaldım.
  • chicha  (24.10.17 16:56:32)
Fiesta > getz.

Ama 2016 2017 i20 dersen, yani makyajli ve donanimi bol kasa ekranli falan, onu oneririm.
  • brad pitt  (24.10.17 17:39:24)
merhaba,

2011 yılında 2008 model dizel manuel getz i 18,900 tl ye almıştım. o zaman ve belirttiğim fiyata göre tam bir fiyat/performans aracıydı. 5 yıl sürdüm 70 000 km yol yaptım. bir kez mazottaki pislik sebebiyle pompa dağıttı başka hiçbir şikayetim olmadı. yakıt ortalaması 5,6 lt / 100 km idi. ancak şimdi gösterdiğiniz fiyatlarda kesinlikle almam o arabayı. bu paraya değecek ve değerini koruma garantisi olan bir araç değil. fiesta da çok iyi bir araba değil ancak en azından değerini koruma garantisi var. fiestanın kronik sorunlarını araştırmanızı öneriyorum. bir akrabamda var, ön takımı ile ilgili belirli sürelerde bakım/değiştirme gerektiren parçalar var(normal ön takım bakımı değil). bir kere de araba içersinde su aldı, arabanın için göl oldu demişlerdi. ama onun neden olduğunu bilmiyorum. ama 40 000 verip eski kasa fiesta da alınmaz. bunun bir yeni kasası vardı, şimdi bir tane daha çıktı. bunları geçin bence. fiyat performans aracı olarak citroen veya peugeot bakabilirsiniz. ama onların da ikinci eli zayıf olabilir, ayrıca citroen in otomatik şanzımanlarında sıkıntı var.
  • tukenmez adam  (24.10.17 17:56:56 ~ 17:57:30)
Fiesta. Bayiler sene sonu satış rakamlarını tutturmak isteyeceklerinden epey bir pazarlık şansınız olacak. Keza kampanyalar da var. Yıl sonuna kadar kaçırma ve 0'ını al bence.

  • iwasbornonamountainside  (24.10.17 18:28:35)
38.5 a getz mi alınır şaka mı yapıyorsun ? Bu fiyatlara sakın bu arabaları alma.

40 bine git TDI Polo al.
  • karpuzpeynirekmeksu  (24.10.17 18:41:30)