İstiklal Caddesi Mağaza / Yarın Taksim'de Olacaklar? / Lebron James Forma

Selamlar.

Derdim büyük, sırasıyla yazayım;

Görselde yer alan mağazanın ismini bilen var mı?
Araştırdım, bakındım bulamadım.
Acil olarak oradan bir şey almam lazım, daha önce görmüştüm lakin şimdi var mıdır yok mudur bilemiyorum, gitmeden önce öğrenmem lazım.
Hiç vaktim yok, eğer yoksa boşuna gitmek istemiyorum.

Yarın oralarda olan biri uğrayıp sorabilir mi ya da ismini bilen yazarsa arayıp sorayım.

Çok mühim, söz vermiştim tamamen aklımdan çıkmış ve eğer varsa da alamazsam çok kötü olurum.

Lebron James Cavaliers forması lazım. (Aslı değil elbette ama o mağazadakinin kalitesi iyiydi).
Var olduğunu bildiğiniz düzgün kalite uygun fiyatta nerede bulabileceğimi bilen biri de yazabilirse birini gönderip aldırabilirim ama nokta atışı yapmamız gerek arayacak zamanımız yok bir sonraki gün sabah çok erken yola çıkıyorum.

Yardımcı olabileceklere çok teşekkürler şimdiden.

hizliresim.com

yeri bayagi kolay
sishane duragi istiklal cikisindan inip tunele yururken hemen solda.

hizliresim.com

kebapciyi arayip numaralarini istetebilirsiniz sormak icin :)
  • birkibirkibirkibirkiuc  (24.10.17 00:46:11 ~ 00:46:45)
@birkibirkibirkibirkiuc; Yeri biliyorum görseli haritadan buldum zaten ama kısıtlı vaktim olduğu için alacağım şeyin olduğundan emin olmam gerek yardım çağrım bu yüzden.

Kebapçıyı aramak mantıklıymış bir şey çıkmazsa deneyeceğim.
  • mutekebbir  (24.10.17 00:59:30)
Mağazanın adı "ABA İstanbul" ancak internette ne siteleri var ne telefon numaraları.

Edit: Eski adresleri ve numaraları var sanırım. Numarayı deneyin isterseniz: www.yelp.com.tr
  • l arrache coeur  (24.10.17 01:15:53 ~ 01:20:15)