Muadil Tonerli ( Dolan Tonerli ) Lazer Yazıcı tavsiyesi

Almayı düşündüğüm yazıcı bu;

www.bitmeyenkartus.com.tr

Minimum bu özelliklerde olucak. Bana kalsa renkli almayı istiyorum ama onlarda çok pahalı.

Sizin önerileriniz neler ?

aynı siteyi kullanıyorum bende ama dolan muadil kartuş ve kartuş setini alıyorum yetiyor benim için.
eğer çok çıktı alıyorsan dolan toner değilde dolan tanklar var onlar daha kolay dolumu filan sanki onları araştır.
benim kartuşun ömrü 2 yılda filan doldu tonerde de ömür dolar yeni toner almak gerekir belki bilemiyorum.
  • kararsızataletfilozofu  (23.10.17 22:12:39)
ricoh sp 101 kullanıyorum.bim'den 100 liraya almıştım. çok memnunum. hatta n11'den 9 liraya toz alıp onu dolduruyorum muadil toner almaya gerek kalmıyor.

  • han20  (23.10.17 22:14:24)
kararsızataletfilozofu, şimdi ben HP Deskjet 1515 yazıcı kullanıyorum. ancak sürekli kartuşu bozuluyor ve kartuş almak zorunda kalıyorum. senin önerdiğine baktım, farklı görünüyor. ancak 'kartuş' kelimesine bile tahammülüm kalmadı neredeyse. ya buda bozulursa ?
Bu arada fazla çıktı almicam.

han20, seni anlayamadım kusura bakma. yani şunumu diyorsun; baktığın o modeli al, ve yanına benim önerdiğim Ricoh SP 101'i al ?

Birazda acemiyim aslında, belirtseymişim keşke :)
  • nurani  (23.10.17 23:04:08 ~ 23:07:31)