[]

Yüz Yıllık Çaylaklık - G. G. Marquez

Sözlükteki hesabım tarayıcıda hep açık. Sözlüğe girince direkt hesaptayım kısacası. Şimdi algoritmanın beni beğenip sıralamamı ilerletmesi için sıfırdan mı login yapmalıyım yoksa tarayıcıdan direkt sözlüğe girmek yeterli mi?

Sıralamam 18binlerde


 
sıralamanın kaç binlerde olduğunun bir önemi yok. benim sıralamam da bir kaç binlerdeydi bir sabah bir baktım yazarlığım onaylanmış. tıpkı sözlük yönetimi gibi yazdıkları algoritma da kafasına göre iş yapıyor.


  • issiz karga  (23.10.17 03:09:26) 
uzun süre giriş yapmadığımda daha hızlı ilerliyor. her gün girersem geriliyor bile.


  • Aman Sen de  (23.10.17 10:09:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.