bayılazaam

son günlerde uykum ve enerji seviyem yerlerde. hiçbir şeye yetişemiyorum, yığılıp kalıyorum gün içinde. uyanamıyorum da doğru düzgün. şimdi isveç şurubu falan aldım, multivitamin vs. de var da beni dinç hissettirecek neler var? bitki baktım ama her bitkinin bir şeyini çıkartmışlar, çözemedim.

danke.

spor comments are inc

  • gozu acik sevisen yahudi  (19.10.17 20:19:39)
Bir d vitamininizi mi olcturseniz? Ayni dertlerden muzdariptim fakat doktora gitmiyordum bir turlu. Son raddede d vitamini seviyem 5 cikti. Doktorun soyledigine gore istenen 50-70 arasiymis. Sebep buysa isvec surubuyla vs vakit kaybetmemis olursunuz

  • unionall  (19.10.17 20:35:39)
geçen sefer baya bir şey ölçtüler de en sonunda biyopsi vermek zorunda kaldım, tırsıyorum artık :) o zamandan bu zamana aşırı bir oynama olmamıştır diye düşünüyorum d vitamininde.

  • passion rules the game  (19.10.17 20:48:45)
Pek çok nedeni olabilir, ben de benzer durumdaydım tiroid hormonumda sorun çıktı mesela.

Burdan tahminle, öneriyle, vitaminle olacak iş değil. Bir İç Hastalıklar uzmanıyla görüşün.

Yaşam standardınıza da dikkat edin (uyku, beslenme vb)
  • hana bi  (19.10.17 23:18:07)