amerikadan iphone 8

bir arkadaş amerikaya gitti, yalnız kendisi baya yaşlı, 80 yaşında falan. telefon al bana dedim, alırım dedi. bende işini kolaylaştırmak maksatlı, telefonu apple internet sitesi üzerinden alayım amerikadaki adresine postalayayım dedim. dedim ama amerikada da kargo durumları türkiyedeki gibi mi? bugün alsam pazar gününe kadar teslim edilir mi?veya internet üzerinden gözüken fiyat (699 dolar) vergili fiyatı mı? vergisiz fiyatı mı? salı günü tekrar dönüş yapacak. stok durumları falan nasıldır acaba ne tavsiye edersiniz? alayım mı internet üzerinden?

apple internet sitesi teslimat için 1-3 gün tahmini diyor. arkadaş las vegasta.

o is biraz yas olabilir cünkü cogu amerikan sitesi internet üzerinden amerika karti olmayan kredi kartlarina satis yapmaz

  • isvicre rakisi  (19.10.17 15:56:03)
Zor o is baya.

Las vegasta caesar hotel in avm kisminda apple store var. biz oradan almistik bu yaz. Nasil olsa gider oraya.
  • kuehles blondes  (19.10.17 15:56:47)
Mağazadan teslim seçeneği daha garanti bence de.
Kargo 2 güne yetişmez.

699 çıplak fiyat, üzerine %7-8 civarı vergi gelecek.

Teslim alacak kişinin pasaport numarası, adı soyadıyla birlikte mağazada teslim seçeneği ile apple web sitesinden almak en doğrusu. Türk kartlarını kabul ediyor bu arada.
  • cakabo  (19.10.17 16:06:04)
pick up yaparsanız alacsk kişiyi o kilinin bilgilerini yazacsksınız. bir de kk sorunu var, apple sitesinde kk bölümünde billing adresi soruyor bu siizn kk ekstre adresi olmak zorunda ama seçeneklerde türkiye yok.

kısacası mağazaya gidip alması en garantisi, a1905 modelini aldırın bu arada
  • oscar  (19.10.17 16:11:10)
cakabo türk kk kabul ediyor demiş gerçi, deneyebilirisniz bu durumda. cakabo un dediklerini yazın alacak kişi bilgilerini fln

  • oscar  (19.10.17 16:12:19)
3 kere bu şekilde aldık. apple'ın sitesinde ne zaman teslim edileceği yazıyor ki genelde orada yazandan daha erken teslim ediliyor.

  • goodman  (19.10.17 17:58:23)