Yatak pedi almak mantıklı mı?

İyi geceler baykuşlarım. Şu anki yatağım çok kötü ve her gün sırt ağrısı ile uyanıyorum. Ben yatakta döndükçe gıcır gıcır ötüyor resmen. Şimdi sorun şu, fakir bir öğrenci olduğum için çok param yok. Şu an kaldığım yerden 1 yıla gideceğim muhtemelen ve yatak taşımam diye düşünüyorum. Bundan dolayı alternatiflere baktım ve yatak pedi diye bir şey buldum.

1)bunlar gerçekten rahat mıdır? Ortopedik bir şey lazım cidden bana.
2)yatak yerine bunu almak mantıklı mı özellikle fiyat performansı açısından?

Kardeşim yer yatağında yatmak istiyorum deyince annemler almislardi. Çok severek kullandı. Yıllar önce Bellona’dan 200 tl gibi bir fiyata almıştı visco ped. Bence mantıklı. Bir de alacağınız ürünun fermuarlı kılıfı varsa at makineye yıka mis gibi.

  • gereksiz yercekimi  (19.10.17 04:05:44)
Teşekkür ederim ancak visco istemiyorum kesinlikle. Orta sertlikte olacak şekilde bir şey arıyorum. Visco fazla yumuşak ve bel ağrılarıma iyi gelmiyor maalesef:(

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (19.10.17 04:12:38)
aynı sorundan -sırt ağrısı- muzdarip olduğum bir ara şu beton yorganlardan buldum bir tane. altına da soğuğu kessin diye birkaç minder. sırt ağrısı geçti gitti. yatak pedi denilen şeyi bu soruda ilk defa duymuş oldum; ama yaptığım şeyi sana da öneririm.

  • dafaisss  (19.10.17 04:28:23)
ben visco ped aldim. cok cok kotu bi yatagin varsa gecidci cozum olabilir; ama uyku kaliteni falan arttirmayacak. cok etki etmiyor cunku .

  • mayeskuel  (19.10.17 10:02:36)