Yerin dibi nedir ki...

Allahın belası bir pantolonum var, o.ç pantolon ben fark etmediğim zamanlarda fermuarını hunharca açıyor...(sağ ve soldan baskı geldiğinde fermuar açılıyor ansızın)

sonra ben o pantolonla ders arasında doçentle konusuyorum, herkes bir çember oluşturmuş doçentle konusuyor, ben de sorumu soruyorum.. doçent bir bana bir aşağı bakıyor.. yüzüne bir gülme geliyor. devam ediyor konuşmaya. bir kaç kişi gülüyor falan...

ben yerime geciyorum, farkediyorum durumu, acaip bir sekilde acık fermuar...

Allahtan siyah boxer giydiğimi hatırlıyorum, kendimi sakinleştirmeye çalısıyorum falan....

napcaz dostlar? büyük ihtimalle sınıfın yarısı fermuarın acık oldugunu gördü. Aleti gormus olamazlar zira boxer'ın önündeki düğme kapalıydı.

napim lan ben. hayata küstüm akü.

önce güldüm
sonrasında sıkıntı yapma olur böyle vakalar beterin beteri var caaaart diye gaz çıkarsn daha mı iyi fermuar gene istemsiz senden bağımsız olur yani.

  • basond  (18.10.17 20:53:06)
bende de var böyle bi pantolon. yandan fermuarlı ve fermuar açma kapama zımbırtısındaki bozukluk sebebiyle kendiliğinden açılıyor. giydikten sonra o zımbırtının hemen altına iğne takıyorum. valla o riski alıp pantolon giydiysen ne bekliyodun ki?

  • elorelia  (18.10.17 20:57:12)
Fermuarı değiştir.

  • ismira007  (18.10.17 21:00:46)
Ne olacak ya, sen de gul gec.

  • voyager 1  (18.10.17 21:18:32)
:)))
Fermuar değişimi yada fermuarın deliğine minik çatal iğne takıp kumaşa tutturmak. Ama oturup kalktıkça çatal iğne açılıp düşebilir, batabilir.

  • curukturpkokusu  (18.10.17 21:34:09)
Düğmesiz, dikişli boxer giymekle başlayabilirsin.

  • powerpufgirl  (18.10.17 22:09:12)
"çocuğun canı sıkılmış hocam, keh keh keh" deyip geyiğe vursaydın.

demişler yukarıda, beterin beteri vardır, bir anda tutamayıp "zortike" diye bir ses çıkarsaydın ne olacaktı?
  • issiz karga  (18.10.17 22:12:44)
o pantolonu hemen at, vakti zamanında böyle bir pantolonla tanışmıştım.

yapıcak bişey yok, beyaz don giymediğin için dua et, en azından fermuarları açık ama karizma çocuk siyah giyiyor deyip 2 gün sonra hiç bişey hatırlamazlar.
  • killerbee  (18.10.17 22:38:09)
Komik mi ki gülmüsler buna?
Fermuar inebilir, normal. Buna gülmek gerizekalilik.

  • terra rossa mia  (18.10.17 22:42:06)
fermuarın ucuna şu anahtarlıklara takılan yuvarlaklardan takıyorsun, sonra o yuvarlağı pantolonun düğmesine takıyorsun. bir daha pantul açılmıyor. geçmiş olsun.

  • who cares wins  (18.10.17 23:15:21)
ben sana doçent olamazsın demedim adam olamazsın dedim diyip üste çık

  • ssyumusakg  (18.10.17 23:33:52)
Anahtarlıgın yuvarlAk halkasını fermuar baslıgına tak fermuarı cek halkayı pantolonun dugmesıne gecir ve ılikle sorun cozulur

  • hernezıkkımsa  (19.10.17 01:39:20)