Park halindeki aracın sileceğini kırmak

Dün gece arabamı kadıköyde bir ara sokağa bıraktım. Bildiğiniz bina önü. Ne bir park yasak tabelası var ne de bina girişini engelliyor. Bu sabah arabayı almaya gittiğimde üzerine yumurta atıldığını ve arka sileceğin kökten kırıldığını gördüm. Yani silecek kaldırmayı anlarım ama bildiğiniz kırmışlar. Bu konuyla ilgili ne yapılabilir?

kimin yaptığını bulmanız imkansız, sorumlusu zaten bana kalırsa kadıköy belediyesi, uzun yıllardır burdayım şu park sorunu için tek bir adım atıldığını görmedim, belki yıllardır oraya çeken birinin yerine çektiniz. iyi yönünden bakın çekici filan gelmemiş, aynı anda 3 çekicinin araba çektiğine şahit oldum evin önünden. silecek kırmak abartı olmuş ancak park konusunda çok hassas buradaki insanlar.

  • nossrat  (15.10.17 14:14:38)
maalesef yapılacak bir şey yok. polis de bulamaz

  • demirr  (15.10.17 14:25:14)
Hayır arabanın önünde numaram var. Ara kardeşim çek arabanı de. Bu resmen şerefsizlik.

  • six packsiz  (15.10.17 15:17:29)
Kadıköy sokakları dardır, diğer araçların dönmesine manevra yapmasına mani olmuş olabilir misiniz? Bu gözler tramvayın geçmesine mani olan parklar gördü.

Bunun olmadığını düşünüyorsanız, orası "birinindir". 1 ay boyunca gözlemleyin özellikle belirli bir araba kullanıyorsa orayı, tebrikler faili buldunuz.
  • testis agrisi  (15.10.17 15:22:20)
Park ederken hepsine baktık. Herhangi bir yeri engellemedik.
Bizim de kapımızın önüne park ediyorlar, park yeri bulamayip başka yere park ediyoruz. Genelleme yapmak istemiyorum ama böyle bilmezdim kadıköy insanını, bunu yapan direkt insanlıktan nasibini almamış.

  • six packsiz  (15.10.17 16:55:59)