merak etmeyi sevenlere soru

Konuları itibariyle geniş kitleleri ilgilendiren, araştırmaya açık konular arıyorum. Mesela; feminizm, veganlık, evrim vs. Doğası itibariyle tartışmaya açık konular yazabilir misiniz buraya? Böyle "dinler" gibi çok açık değil de biraz daha özelleşmiş konular yani

bireysel silahlanma. eğer günün birinde bu konuya dair güzel bir şey yazarsan yolla bi okuyayım.

  • blue eyes white dragon  (14.10.17 21:01:41)
Spor

  • powerpufgirl  (14.10.17 21:04:11)
Mesela buradaki aşşağılık işten başlayabilirsin:

eksisozluk.com

Bunu yapanların asıl derdi nedir bir şeyler edinirsen mesaj at lütfen.
  • 1adam  (14.10.17 21:21:45)
bitcoin, trafik terörü, gelecekteki büyük marmara depremi, çarpık kentleşme ve kentsel dönüşüm, tüketim çılgınlığı, minimalizm.

  • dedimmidemedimmi  (14.10.17 21:25:01 ~ 21:25:36)
modern dünyada kadın hakimiyeti ve bu doğrultuda artan şiddet.

  • secrexv3  (14.10.17 21:32:28)
-islami terörizme islam dünyasının bakışı
-filistin meselesi
-avrupa'da bağımsızlık hareketleri
-göç politikaları ve aşırı sağ
-popülizmin yükselişi
-nükleer enerji ve yeşiller
-sosyal medya ve soyutlanma
-çocuk eğitiminde cinsiyet eşitliği
-antibiyotik direnci tehdidi
-obezite seçim özgürlüğü mü?
  • sporty  (14.10.17 22:30:12 ~ 22:38:07)
Escinsel evliligi
Avcilik ve Etik
Otenazi
  • baldur2  (14.10.17 23:02:10)
teknoloji, internet ve sosyal medya bağımlılığı.

  • Phoebe  (15.10.17 00:34:50)