Ah muhsin ünlü

Bu kitabi anliyor musunuz... biri bana anlatabilir mi ? :/

bu, kitabın değil şairin adı. sen çok yanlış anlamışsın...

  • fragile lady  (13.10.17 01:51:47)
sürreel şiir diye bir sey var aslan parcası.

  • eriksatie  (13.10.17 02:05:39)
Onur abi kitap gibi adam, ama okuyan azdır aramızda :)

  • lovemyself  (13.10.17 02:08:22)
bazen anlıyorum şimşek çakması gibi bir şey oluyor ama gerisini hiç anlamıyorum. artık büyüdüğüm için fanı da değilim kendisinin :/

  • river song  (13.10.17 03:53:45)
birkaç şiirine baktım. çok detay göndermelerle yazıyor, anlayabilmek mümkün değil. örneğin bir şiirini incelemiştik bir arkadaşla. bunuel'in un chien andalou filmine gönderme yaparak yazdığına kanaat getirdik. adı üstünde sürreel, e zaten atıf yapılan film de sürreel. iki sürreel bir araya gelince hiçbir şey anlaşılmıyor doğal olarak.

edit: bahsettiğim şiir "ah gidiyorum bu" kitabından
  • lesmiserables  (13.10.17 03:57:28 ~ 03:58:32)
anlatım biçimlerini ve dili bozup türk şiirinde yenilik yapmaya çalışıyor, polis filmiyle sinema dilini bozmaya çalıştığı gibi. bir müddet analiz etmeye ve anlamaya çalışma böyle sevmeye çalış; sonrası kısfmet.

  • ben demistim zaten  (13.10.17 04:29:17)
Denedim ama sevemedim... :/ mana bulamiyorum, bulanlar keyfini cikarsin ne diyim :) tesekkürler...

  • chezsoi  (16.10.17 00:23:32)