Sherlock (dizi)

-ikinci ya da üçüncü sezon finali spoilerı içerir (sondan bir önce ki sezonun sonu olması lazım)-

Benim izlediğim son bölümde Sherlock tam uçağa bindiği sırada Moriarty’nin görselleri tüm yayın organlarında gösteriliyordu. Herkes paniğe kapılıyordu vs. İşte bunun hangi sezon sonunda olduğunu hatırlayamadım bir türlü. Malum iki sezon arası bir ömür geçiyor. Sonra ki yayınlanan bölümleri izleyeceğim ama henüz görmemem gereken bir şey görürüm diye çekindiğim için kontrol edemiyorum, hareketsiz kaldım. Yardım eden çıkarsa çok sevinirim.

Bonus: birisi de Moriarty nasıl ölmüştü ve Sherlock da nereye gidiyordu, kısaca bahsedebilirse eğer deymeyin keyfime :)

ikinci sezon finalinde yayın yapıyor moriarity. sherlock ile çatıda konuşurken kendi kafasına sıkmıştı.
sherlock da kardeşinin istdiği yere gidiyordu ama göreve mi başka bir şeye mi hatırlayamadım.

  • diffarentiationation  (12.10.17 01:56:20)
2. Değil 3.sezon finalinde oldu. Sherlock da Magnussen'in kafasına sıkmıştı(mary'e şantaj yapan adam) abisi hükümeti aklanması için ikna etti ve hükümet adına gizli bir göreve gidiyordu.

  • anneboleyn  (12.10.17 02:13:45)
3. sezonun sonunda kalmışsın.

  • zgrydn  (12.10.17 02:13:54)
pardon son sezondan bir önceki sezon olduğunu biliyordum ama toplam 3 sezon diye aklımda kalmış, 4. sezon o kadar berbattı ki kafamdan çıkmış tamamen.

  • diffarentiationation  (12.10.17 02:27:10)