yeni iş yerinde ilk gün

yarın sabah yeni iş yerinde ilk günüm olacak. sosyal fobim de olması nedeniyle çok gerginim. kalabalık bir reklam ajansında çalışmaya başlayacağım. ayrıldığım ajans 13-14 kişilik bir ajans. dolayısıyla o insan kalabalığına da alışkın değilim. herkes benim hakkımda konuşacak gibi hissediyorum. nasıl davranmam gerektiği konusunda kararsızım. sanırım herkes bu korkuları yaşıyor ama ben biraz daha yoğun yaşıyorum sosyal fobi nedeniyle. nasıl sabahı edip de güne başlayacağım bilmiyorum. biraz desteğe ihtiyacım var :/

Tavsiyem yok ama hayırlı olsun diyeyim :) Hissettiğin bütün negativiteye rağmen yeni bir başlangıç ve tatlı bi şekilde de heyecanlı bir durum. Her şey gayet güzel olabilir, hayatın olumlu ihtimallerini unutma hiç. Umarım mutlu olursun yeni iş yerinde. Yarın için bol şans!

  • buff  (09.10.17 00:17:43)
Guler yuzlu olman kesinlikle ise yarar. Dengeyi kurman gerek tabi, ne soguk ne sicak. Ilk izlenim onemlidir.

Gecen hafta basladm ben de. Konusmalara atlamadm bekledim gozlemledim ufak ufak gidip tanistim.
  • euphrat  (09.10.17 00:19:59)
Hayirli olsun bu arada her sey gönlünce olsun:)

  • euphrat  (09.10.17 00:20:45)
Oradaki herkes bir zamanlar senin gibiydi... rahat olmak lazim

  • nax  (09.10.17 00:20:46)
Valla pazartesi pazartesi kimsenin umrunda olmazsın İnan :) ilk gün herkes için zordur, sans özel bi durum değil, takılma, keyfine bak. hayırlı olsun.

  • manuel mandalina  (09.10.17 00:34:08)
Hangi ajansta başlıyorsun? Mesaj at bana.

  • thesmirne  (09.10.17 00:34:17)
herkeste bu durum yaşanıyor. muhtemelen bir kişiyle sohbetin daha uzun olacak salı günü ona güvenerek bu gerginliği yaşamadan gideceksin işe.
yarın bitecek herşey diyerek kendini motive edebilirsin.

  • shrocco  (09.10.17 01:09:02)