harbi şöyle olmuyor mu?

şu sözü önceleri de duymuştum da gitgide daha mantıklı geliyor; "Being polite these days is so rare that it is often confused as flirting."

Yani azıcık ilgi göstersen, kibar davransan birilerine bana yazıyo yaa moduna giriyorlar. böyle yapmayınca da burnu havada, kendini bir şey sanan falan oluyorsun. Her şekilde ortam geriliyor yani. Özellikle hani yaşça küçük insanlarla iletişim kurmak gerektiğinde böyle oluyor gibi. Gerçi bunun pek yaşı yok sanırım. ulan beğensem direk söylerim zaten.

Naapsak ne etsek?

danke.

Çok doğru bi söz cidden. Bu kızları çok üzüyorlar cidden.. Azıcık adam yerine koyup, normal davranınca höi oluyorlar.

  • secrexv2  (06.10.17 14:38:29)
Cümlenin orijinali zaten ingilizce. Bunun sadece şu coğrafya ile alakası olmadığını göstermiyor mu?

Her fırsatta şu coğrafyaya takmak ne alaka.
  • secrexv2  (06.10.17 14:52:02)
Kibarlıktan kasıt neler mesela?

  • geçerkenugradım  (06.10.17 14:55:55)
herkes neden celallendi anlamadım ama herkese benden tik, barışalım sulh yapalım.

ben bu tip olayları en çok kızlarda görüyorum tabi ama muhtemelen erkek olduğum içindir. hemcinse kibar davranınca kimse yazıyor musun demiyor doğal olarak sdfsd
  • passion rules the game  (06.10.17 15:50:54)
Böyle bir durum olabiliyor ama olmayan çevreler de var.

Ne yapmalı: kibarlığından vazgeçmeyerek bunu yanlış anlamaya mahal vermeyecek arkadaşlarla takılmalı.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (06.10.17 15:54:06)
Hem sadakatsiz hem narsist. Taam taam senin ne demek istediğini sen yazmadan anlayacak kadar zekalı değilim. Oldu mu?

edit: olmuş.
  • secrexv2  (06.10.17 15:57:00 ~ 19:49:28)
hahaha icerden bildiriyorum, kadinlara verdiginiz her selam, her yazismaniz vs. adam bana deli gibi yuruyor seklinde algilaniyor. kesin bilgi.

  • jimicik  (06.10.17 16:20:10)
kibar olmak gerek. bunu karakterin gereği yapman gerek. karşıdaki ne düşünürse düşünsün.

  • olay mahalli  (06.10.17 18:59:00)