erkek evine kız ev arkadaşı

şu an 2 erkek 3+1 evde kalıyoruz salon ve 1 oda boş. Benim ev arkadaşımın 2 kız sınıf arkadaşı ev arıyomuş bizde kalmak istiyorlar. 4 kişi olunca bayağı rahatlıcam kira açısından ama kararsızım nasıl bi şey olur diye. hiç tanımadığım kızlarla evi paylaşırsam rahatım bozulmaz mı sizce? temizlik sorunum yok yemeğimi bulaşığımı çamaşırımı düzenli yapıyorum zaten ama tanımadığım kızlar girince rahatsız hissederim gibi geliyor. siz ne yapardınız benim yerimde olsanız?

not: asıl kiracı sizsiniz karar size ait gelmesin deseniz gelmeyecekler.

4 kişi 3+1 eve çok, duş-wc sırası için dahi çekilmez.
Bulursanız bi erkek daha alın.

  • manuel mandalina  (05.10.17 23:36:13)
erkekli kızlı ev olmaz zaten. ne saçma.

senin yerinde olsam böyle bir şeye kesinlikle hayır derim. başına iş alma. alıyorsanız erkek alın rahat edin.
  • secrexv2  (05.10.17 23:36:19)
insanın evinde rahat olması lazım. kızlar varken rahat olamazsın. devamlı gergin bir hava olur üstünde.

  • ernesto sparrow  (05.10.17 23:40:18)
olmaz, rahat banyo bile yapamazsiniz. ama kizlar ya da siz, ev icinde sortlu/sutyenli dolasmaktan rahatsiz olmayacaksaniz ya da akliniza baska seyler gelmeyecekse ( ki ihtimal vermiyorum) denenebilir.

daha da gercekci yaklasmak gerekirse, evde porno bile izleyemeyeceksin; izledin diyelim, o kizlar ister istemez aklina gelecek ve is "arkadaslik"tan oteye kayacaktir. sonra al basina belayi.
  • scars dont fade  (05.10.17 23:41:28)
bence bu durumdaki tek sorun kalabalık olacaktır. benzer saatlerde dışarı çıkma hazırlıkları yoğun tuvalet sırası demek, değmez.

edit: 1 kıza evet derim.
  • Bruce  (05.10.17 23:45:14 ~ 23:47:33)
olmaz güzel arkadaşım, olmaz canım evladım.

  • tosunpasa  (05.10.17 23:45:51)
yine hayır.

başına iş almaya meyillisin sen de ha.
  • secrexv2  (05.10.17 23:47:01)
cevabim evet sanki kutugune alacaksin gibi cevaplar gelmis.

  • içimdeki piç  (05.10.17 23:49:47)
4 kişi çok fazla. kız erkek bir arada olması da çok saçma. o evde ne rahatlık olur ne temizlik olur ne de öğrenci gibi yaşanır. Dikkat dağılır. ne kızlar kız gibi yaşayabilir ne de siz. kimse rahat edemez. kızlar da ilginçmiş. bunun banyosu var temizliği var hangi akla hizmet sizle eve çıkıyorlar.

bir de erkekler genel olarak her şeyi çok takmıyor. kızlar öyle değil. her şeyi sorun ediyorlar diye düşünebilirsiniz. Bence sevgili olunmadığı sürece karşı cins birilerine evde tahammül etmeye hiç gerek yok.
  • aquarium  (06.10.17 00:03:16)
valla sen bilirsin o vakit. ayrıca onlar kız değil yiyici.

  • secrexv2  (06.10.17 00:05:59)
seks olmayacaksa çekilmez. ayarlarım birini dersen gelsinler.

  • diffarentiationation  (06.10.17 00:09:53)
olacak is degil, hic bosuna dusunme, ev demek rahatlik demek, nasil rahat edeceksin, onlar nasil rahat edecek, olmaaazzzzz

  • alttaraf  (06.10.17 00:22:59)
ben 3 kız, 2 erkek uzun öğrenci evinde yaşadım, en ufak bir sorun yaşamadık, cinsiyet ile ev arkadaşlığı arasındaki bağ nedir ? saçmalıktan ibaret değil yaptıklarınız.

  • purple rain  (06.10.17 00:36:19)
Cinsiyetciligin zirvesine vurmusunuz dayilar,

Kiz ya da erkek en bastan butun kurallari koyarsaniz,birde deneme suresi belirlerseniz,bir denersiniz baktiniz sikinti yok devam olmadi uyusamadiniz oyuncu degisikligine gidersiniz.
Bizim evine ortak oldugumuz cocuk kiz arkadas edinince evin babasina donusmustu,bir gece kafa goz dalip evi terketmistik,daha sonra kiz evine 3. oldum,mutlu mesut kalmistim yil sonuna kadar.guzel yemek yiyordum en iyi yonu buydu.
  • duptıs  (06.10.17 01:09:00)
sorun kız olmasından çok tanımaman aslında, 2 ay deneme süresi koyun, baktınız sıkıntılı, gönderirsiniz

  • gezegen olan pluton  (06.10.17 01:41:02)
ev arkadaşımın kız arkadaşı 6 ay kadar bizimle yaşadı dördüncü olarak. hiç sorun yaşamadık. aksine 3 asosyalin evine renk bile kattı sayılır.

  • rahip janick  (06.10.17 01:44:23)
uzaktan göründüğü gibi değil. ev arkadaşı kız çekilmez.
bir tanesi sevgilisinden dayak falan yiyordu, mecburen müdahil olduk,
elin herifiyle papaz olduk. başımız belaya girecekti.
kız bir hafta sonra geri döndü herife.
adam da sen ne karışıyordun bak gördün mü dedi.
haklıymışsın kardeş dedim.
  • herhaltibiliyoring  (06.10.17 01:56:30 ~ 01:57:56)
+1 erkek alın.

Eve kız alan erkek tanıdıklar pislikten (ama nasıl pislikti o ya:/) ve gürültüden çok şikayetçiydi. Baştan şansın varken hayır de.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (06.10.17 03:05:48)
2 kız arkadaş hiç çekilmez hatta bence. Çünkü direkt kızlar cephesi bloku oluşur. Gürültüsü de bol olur. Son kararım hayır tekrardan.

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (06.10.17 03:07:15)
amk sorsan hepsi çok moderndir, iş millete çomar demeye gelince mangalda kül bırakmazlar ama karşı cinsten biriyle evde yaşama konusu açılınca coşmuşlar.

abi ev arkadaşlığında önemli olan şey uyumdur. kurallarınızı açıkça belirleyin ve bunu onlarla paylaşın. sorun olabilecek şeyleri, sorun yaşanmaması adına uyulması gerektiğini düşündüğünüz kuralları vs. oturup konuşun. hassas olduğunuz noktalar varsa paylaşın. herkes her şeyi bilsin aynı çatı altında yaşayacaksanız, en baştan konuşun ki problem olmasın.

ondan sonra eğer evin çok kalabalık olması problem olmayacaksa yardırın gitsin, efendi efendi yaşarsınız. maddi açıdan büyük rahatlık sağlar. ha tabii dört kişi yaşayınca ev biraz dingonun ahırına dönecektir, onu da düşünmek lazım. robot değiliz sonuçta, istediğin kadar kural koy, yani sen sabah 7'de banyoya girmek istediğinde içeride biri olabilir ve kalkıp da "niye banyodasın amk" diyemezsin. bunları hesaba katmak lazım.

ben aslında sheldon cooper'ın yaptığı gibi banyo saati falan belirleyelim isterim ama öyle yapınca kimse ev arkadaşı olmayı kabul etmez diye yapmıyom.
  • der meister  (06.10.17 03:37:43)
Ben ailemle yasiyorum. Iki kiz sende yasamak istiyoruz dese ailemi evden cikaririm. Ruya gibi gunler seni bekliyo.

  • brad pitt  (06.10.17 08:37:48)
1 kisi 100, Iki kisi toplam 150 birim kira vercekse, 1 kisi Al.

  • baldur2  (06.10.17 09:02:16)
@brad pitt

O dedigin gibi olmuyo kanka, o liseli abaza ergen hayali
  • baldur2  (06.10.17 10:10:15)
ciddi anlamda tanımıyorsan bulaşma, çok zor iş.

  • Apocalypse  (06.10.17 10:20:56)
kız olmasından değil de bazı arkadaşların da dediği gibi tanıdık olmamasından dolayı vazgeçtim arkadaşlar. deneme süresi olayını da düşündüm de ocak şubat gibi kızlara sizinle anlaşamıyorum olmadı bu diyip gönderebilecek birisi değilim. en iyisi hiç bulaşmamak.

  • oddyseus  (06.10.17 10:26:18 ~ 10:36:28)
Deneme süresi iki taraf için de yorucu bir şey. hem doğru düşünmüşsün.

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (06.10.17 12:53:57)