e-sigara (bence nargile) likiti nikotinsiz.

Nette bulamadım bir türlü. var mı bilen eden? (0 nikotin olacak)

hocam ben anlamam nbase mbase falan. bana güvenilir satıcı söyle. ben alır geçerim.:)

  • yazar yazmaz yazan yazar  (05.10.17 15:49:08)
hocu çok yazdım çok aradım bulamadım. herifler sözleşmiş gibi nikotinsiz likit asla satmıyorlar. kendin al karıştır işte diyosan hiç giremem o topa anlamam o işlerden.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (05.10.17 16:04:03)
Bence de nargile, ben de sıfır nikotin kullanıyorum hocam. Likitless.net diye bir site var hocam Ankara menşeli.ben ordan dört beş likit aldım lezzeti iyi fakat kaliteli mi değil mi anlamam ben de yeni sayılırım bu işte.

  • mezarkabul  (05.10.17 16:14:19)
arkadaşımın bi' arkadaşının işletmesi: www.elektroniksigara.ist

yıllardır e-cig kullanıyorum, en kaliteli alışverişlerim buradan oldu. ulan yıllardır da müşteri yönlendiriyorum, artık şu komisyon işini konuşsam mı diye de düşünüyorum. velhasıl kelam, merdiven altı değil kesinlikle ve nikotinsiz ürünleri de vardı birkaç ay öncesine kadar, bi' göz atıver.
  • bilinmez bir yazar  (05.10.17 16:21:32)
çok da zor değilmiş kendin yapmak ya. ben bir yoğunlaşayım bu işe. teşekkürler cevaplara.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (05.10.17 16:25:14)
Valla iki gündür ben de kendimi yapmayı düşünüyorum hatta tedarik sitelerini de araştırıyorum. İki tane iyi site buldum. Başlarda cesaretim yoktu şimdi de param yok:) ay başı gelsin de alacağım malzemeleri.

Önce nbase almak gerekiyor hocam (aslında sadece base, nbase nikotinlilere deniyor) 100 ml base için 5-8 ml civarinda aroma koyup iyice karıştırın, sonra sıcak suda biraz bekletmek lazım. Ara ara havalandırma gerekiyor bazı aromalar için. Toplamda bir veya iki hafta sonra likit hazır. Ben 50 - 60 ml likiti 4-5 ay kullanıyorum. Fazla içici değilim. 100 ml belki de bana bir sene gider.

Şırınga,eldiven küçük şişeler (eczanede satılıyormuş) gibi malzemeler lazım bi de.
  • mezarkabul  (05.10.17 16:39:22)