gear vr alsam mı?

kadınlar denerken çığlık falan atıyodu mağazada. eğlenceli gibi sanki.

ya da dex mi alsam diyorum ama evde 2 laptop 2 tablet var. ekranda yer alacak bi telefonu napayım diyorum sonra.

ne diyosunuz gear vr için? 3 gün sonra kenara atar mıyım?

Bizim evde atıl konumda duruyor.

  • kayranin kedisi  (04.10.17 00:07:54)
kadınlar güzel miydi? onlar paralı çalışandır dener gibi yapıp milleti özendirmek için konmuş.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.10.17 00:20:37)
ya yok normal teyzeydi.

  • shenergy  (04.10.17 00:22:21)
abicim ben ucuz buldum diye aldım bundan. atıl falan da durmuyor, sürekli olmasa da ara sıra çıkarıp kullanıyorum. çok sık kullanmıyorum çünkü hayvan gibi şarj yediği yetmiyor gibi telefon da soba gibi ısınıyor. telefona kıyamadığımdan çok fazla kullanmıyorum.

bunun vr gözlük ile uyumlu video vs. indirilen bir marketi var oculus diye. ücretli ücretsiz bir sürü video var. ne kadar gezdiysem, ne kadar aradıysam da o mağazalarda denettikleri videoları bulamadım. adamlara sordum, videoların adını verdiler, oculus'e bak dediler, aradım taradım yok. samsung vr diye samsung'un farklı bir uygulamasını indirdim, içinde yüzlerce vr video, ama onda da yok. hepsi tırt videolar. paralı olanlarda bile yok.

yani o mağazalara özendirmek için nasıl videolar koyuyorlarsa, aldıktan sonra onları bulamıyorsunuz.

ama eğlenceli bir şey, alınabilir. alacaksanız da gittigidiyor veya n11.com'dan bakın. dışarıda 300 lira olan gözlükleri 80-90 liraya satıyorlar. çakma falan da değil ha, orijinal samsung.
  • kibritsuyu  (04.10.17 11:00:00 ~ 11:00:36)