malezya, filipinler, endonezya giden gören ?

kasım sonu, aralık başı gibi gidilir mi buralara? bu ülkede bir cacık yok dediğiniz var mı içinden? filipinler, endonezyada bir çok ada/adacık var. yapılcak bir sürü şey olabileceğini düşünüyorum. totalda 15 günüm falan var. ne diyorsunuz?

malezya'da kuala lumpur u gördük bu listeden bence görmeye değecek bişeyi yok beğenmedik pek.
Ne aradığınıza bağlı belki diğer kıyı şeritleri flan çok güzeldir biz kaçırmışızdır o ksımını bilemiyorum ama, gidenlerden duyduğum bu bölge için genel intiba ucuz, pis(hijyenik değil), çakal insan dolu olduğu.

  • basond  (03.10.17 21:54:27)
Bu yaz malezya-endonezya ve singapur'daydım.

Malezya ve endonezya'yı özellikle tavsiye ederim. Malezyanın en çok gidilen yeri kl sanırım ama cidden orada bir şey yok. Güney yerleri daha güzel ben malacca'yı çok sevdim mesela:) endonezyadada bali, batam ve bintan adaları güzeldi. Singapur'un da sentosası.

Bence gidilip görülmesi gereken yerler ve açıkçası endonezya'ya tekrar gitmek istiyorum ben. Şu ünlü pirinç tarlalarını görmek istiyorum.:)

Özellikle endonezya güvenlik açısından sıkıntılıydı. Tek kadın oluşumun da etkisi var mıdır bilemem ama ben korkmuştum açıkçası.

Malacca
Bali tavsiye olunur. Denildiği gibi singapur'a da uğrayabilirsin ama ben oraya gideceğime maldivlere ya da thailand'a giderdim açıkçası.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (04.10.17 00:46:43)