bu kız ne demek istiyor?

sürekli sevgili değiştiren, flörtçü bir kız düşünün ve bu kızdan hoşlanan bir adam var. adam da kızın arkadaşı, ama kız kendisinden hoşlandığını bildiği bu arkadaşına edepli uslu davranıyor. başka arkadaşlarının yanında, sevgililerinin yanında sikmeli sokmalı konuşan bu kız, bu adama gelince arkadaşı olmasına rağmen hareketlerini kısıtlıyor, edepli uslu davranıyor, cici kıza dönüşüyor. normalde adamı istediği için kötü yanlarını göstermek istemiyor gibi düşünecekken bi bakıyoruz ki adamı reddetmiş. şimdi bu kız bu davranışıyla ne yapmak istemiş olabilir. madem adamı reddedeceksin neden adamın yanında kendin olmadın, madem kendine çeki düzen verdin, neden adamı reddettin?

ilgisini farkedince "şimdi ben bunla böyle konuşursam bu ben de ona yürüyorum zanneder" diyince durulmuş işte.

  • ghilleinthemist  (01.10.17 17:49:32)
Sen çok iyi birisin, ben sana göre değilim demiş.

  • secrexv2  (01.10.17 17:50:02)
başta ilgi duymuştur ama sonra ilgisini kaybetmiştir, yürümeyeceğini onu sıkıntıya sokacağını düşünmüştür. fazla mantık aramamak lazım. kız zaten ciddi ilişki arayan birine benzemiyor.

  • orpheus  (01.10.17 17:53:20 ~ 17:53:55)
@secrexv2 bu çok klasik bi bakış açısı ama hadi böyle diyelim peki bunu derken gerçekten adama layık olmadığını mı düşünüyor yoksa klasik davranışla başından mı savıyor.

  • invicta  (01.10.17 17:54:36)
bence dediğim gibi. layık görse ya da niyeti başka olsa aynı şekilde devam ederdi. üzerek ve üzülerek adama iyilik yaptığını varsayıyor. niyeti yamanmak değil. hakketli kızmış yalnız yine de.

  • secrexv2  (01.10.17 18:05:56)
egolu ve kendisiyle ilgilenilmesini arzuluyor olabilir.

güzel davraniyim bana yürüsün koşsun sonra reddederim.

sağlam karakterde birinin kendinden hoşlandığını düşünüp bundan haz duyacak bir sürü hasta karakterli kız vardır.
  • freetakilir  (01.10.17 18:25:21)