hala aktif twitter kullanıyor musunuz?

2014 ten sonra azalarak bitmişti bende,ayda yılda bir giriyordum hesabıma. bu aralar yine sardım, var mı önerdiğiniz hesaplar,neler kaçırdım?

olanca yoğunluğu ile kullanıyorum. pek bir şey kaçırdığını söyleyemem.

  • zgrydn  (30.09.17 20:50:44)
bir sene oldu neredeyse açalı anonim hesapla takılıyorum eğlenceli birkaç kişi takip ediyorum sadece birkaç arkadaşım ile geyik çeviriyoruz o amaç dışında ciddi kullanılacak bir mecra değil bence.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (30.09.17 20:51:30)
ben 2009 de actim hesabi. hic kullanmadim simdiye kadar. pek bir sey kacirdigimi/kacirdiginizi sanmiyorum.

  • kurnaz  (30.09.17 21:10:00 ~ 21:15:01)
2 ay kadar önce açtım, hiçbirşey yapmadım, kapadım.

  • sopiro  (30.09.17 21:48:00)
Ben birkac yildir kullaniyorum ve agirlikli olarak tarih/sanatla alaninda belli basli muzeleri/enstituleri, bazi kazilari, eski dil hesaplarini, kale fotografcilarini takip ediyorum. Ayrica alternatif kanallardan(mesela 140journos) veya direkt gazetecilerden ve avukatlardan vs. haberleri takip edebilmek de guzel bir olanak. Eger neyle ilgilendigini bilirsek hesap onerebiliriz. Kacirmis olabilecegin bir sey: twitter 140 yerine 280 karaktere izin vermeyi deniyor su aralar, bazi hesaplarda.

Bazi flood'lar eskiden sozluk'de oldugu gibi insani wikipedia basligindan wikipedia basligina yonlendiriyor. Ayrica bircok eski -ve taninmis- sozluk yazari artik sadece oradan takip edilebiliyor.
  • common of demons  (30.09.17 22:04:47 ~ 22:09:57)
hafif siyaset/hafif goygoy yapan anonim hesaplar çoğunlukta olmak üzere boş konuşup devamlı twit atmayan yapmayan gazeteci, siyasetçi, yazar vb. takip ediyorum. günde 3-4 kez girer bakarım, yazdığım çok nadir. genelde okurum.

  • doxanikee  (30.09.17 22:56:33)
Öncelikle 2014'ten sonra azalarak bitmesi bence doğru değil, aksine şu an çok daha popüler. 2014'te türkiyede popüler olmuş bir twitin aldığı max fav 2k falandı şimdi her gün 20k favlık twitler oluyor.

Ben aşırı seviyorum twitterı, günlük 2 3 twit atıyorumdur ama her gün sayısız kez girip timeline'a bakıyorum ve her defasında aşırı keyif alıyorum. Çok güzel muhabbetler de oluyor aşırı komik twitler de.

Bi sosyal medya azalarak bitmeliyse o Facebook ama maalesef öyle bir durum yok, olanca popülerliğiyle devam ediyor.
  • nundu  (30.09.17 23:02:41)
yıllar önce merak edip anonim bir hesap açtım ama hiç sarmadı. hiç kullanmadım diyebilirim.

  • orijinalinden iyi olan cover  (30.09.17 23:23:03)
Kullanıyorum evet

  • mutlusismankedi2015  (01.10.17 02:05:01)