Yerde yatak kullanmak

Kullananız var mı? Sizce nasıl olur ?

pislik yuvası

  • neo  (29.09.17 23:28:29)
yıllarca yerde yattım, şu sıralar da yerde yatıyorum, gayet rahat.

  • nice tnetennba  (29.09.17 23:30:10)
Neden ?

  • tuborg yesili  (29.09.17 23:30:15)
Bence çok tatlı. Kullanmıyorum fakat kullanmak isterdim. Tabii temizliğe önem veriyorsanız ancak kullanılabilir. Aksi takdirde pislik içinde yatmanız muhtemel.

  • l arrache coeur  (29.09.17 23:31:17)
odayı temiz tutarsan gayet güzel bir şey. askerlik yaptığım zaman zarfında evde kaldım sadece benim yatağım vardı ve yerde yatıyordum. oh mis.

  • blue eyes white dragon  (29.09.17 23:34:28)
pislik içinde yatarsın diyenlere inanma. yatağın altına bir örtü, bir minder serersin, onları da yıkarsın dilediğince. bahsedildiği gibi bir pislik yok. boş beleş yorum yapmayın yahu her şeye.

  • nice tnetennba  (29.09.17 23:38:56)
ben yorgan seriyorum, şu eski kalın beton yorganlardan; zeminle arasına da minder dizdim. gayet güzel oluyo. kendi yaptığımı tavsiye ederim ama fotoğraftaki gibi olanı bilmem.

  • dafaisss  (29.09.17 23:39:09)
döşekle yerde yatmaktan farkı ne ki pislik diyor bu insanlar anlamadım?

  • blue eyes white dragon  (29.09.17 23:39:21)
yer çok fena soğuk çeker. ve daha bir çok faktör var yorumlarda yazmışlar zaten. al bak şu fotoğraftaki de yer yatağı www.yesiltopuklar.com pek sanatsal değil ama.

  • uyusam iyi olur  (29.09.17 23:39:55 ~ 23:50:57)
pislikten ziyade toz olur. inanilmaz toz ceker. ek olarak alttan soguk vurur.

ikeadan filan en ucuzunu alin temiz temiz kullanin.
  • kurnaz  (29.09.17 23:47:26)
Hocam yerde yatak olsa da olmasa da temizliğe önem vermiyorsan elbette PİSLİK içinde kalırsın. Yere yatak atıp yatmak istiyorsan da doğal olarak yerin temizliğine dikkat edersin. Pisliğin yatakla ilgisi yok yanii. Pislik her zaman olur.

Şu olay da hoşuma gidiyor: imgn2.lovingit.pl
  • l arrache coeur  (29.09.17 23:50:10)
Palet bulsam temiz aslında öyle istiyorum ama palette de tahta kurusu olma ihtimali yok mu?

  • tuborg yesili  (29.09.17 23:51:43)
@tuborg yesili Bilemedim. Verniklenirse, temizlenirse veya hangi bakımı gerektiriyorsa yapıldıktan sonra sorun olacağını düşünmüyorum.

  • l arrache coeur  (29.09.17 23:53:25)
Pislik ne alaka yahu? Yatağın olacağı odanın alanı genişse ve ev soğuk olmuyorsa tavsiye ederim. Japon arkadaşlar 3 senedir böyle kullanıyor ama bir şilte var yatakların altında. Bence şık ve ferah duruyor oda. Memnun kalmazsanız bir şey alıverirsiz yahu.

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (30.09.17 01:04:20)
kondüksüyon sebepli olarak ısınma problemi yaşamak, daha tozlu ve kirli olan yere yakın olmak, haliyle de orada dönen havayla nefes almak, yerden kalkan toz ile yatağın kirlenmesi gibi şeyler dışında sağlıkla ilgili sorun olacağını sanmıyorum. görüntü olarak ise kötü geliyor bana.

araya ısı kesecek herhangi bir şey koyarsan palet örneğindeki gibi daha makul olur tabii ki.
  • nawar  (30.09.17 01:17:18)
Benim yatagimda uzun seneler yerdeydi.yatak odasi iki bolumlu yatagin oldugu yer orjinal ahsap kapli oldugu icin soguk vs durumu olmuyordu.simdi dizde aorun oldugu icin yuksekce bir yatakla degistirdim ama hala alisamadim.
Pislik denmesini anlamak zor,yattigin odayi pis birakiyorsan yatagini nereye koyarsan ayni.duzenli temizlenen bir yerde boyle sorun yok ama evi 10 gun temizlemezsen toz,kir her yerde rahatsiz edecek.
En buyuk rahatligi gicirdama derdi yok,nefret ederim,
  • duptıs  (30.09.17 01:21:56)
çok minimal bir durum yatatıyor bence gayet şık, kullanım olarak da normal yataktan farkı olmaz, temizleyeceğiniz zaman altını duvara yaslayıp 1-2 dk'da halledebilirsiniz

  • gezegen olan pluton  (30.09.17 01:29:48)
Taşınırken bazam kırıldığı için yeni odama taşınırken öyle bir başlangıç yapmak durumunda kalmıştım ama bugün alırım yarın alırım derken alıştım ve yıllarca o şekilde yaşadım.

Bana göre en büyük artısı yatağı duvara yaslayıp kendime rahatça spor yapabileceğim bir alan yaratabilmekti çünkü odam küçüktü. Eksi yanı ise yatakta hafif uzanıp kitap okuma keyfi yapamamak oldu, çünkü sırtını duvara dayayınca bir yerden sonra ister istemez yatak kayıyor =) Onun dışında bazanın sağladığı depolama hacmi de önemli bir kayıp.

Kışın altına birkaç blok kalın strafor koyarsanız soğuk çekme meselesini halledebilirsiniz sanırım. Benim alt komşum o odasını bebek odası yaptığı için benim soğuk problemim olmadı pek. Odayı da haftada birkaç kez süpürüp sildiğim için temizlik problemi zaten yaşamadım.
  • marjory  (30.09.17 03:19:27 ~ 03:21:56)
yüksek tavanlı evde yaşıyormuş gibi hissettiriyor. yüksek tavan iyidir.

  • alperz  (30.09.17 06:27:17)
Eski ev arkadaşım yatıyordu, yatak boyunda strafor vardı altında. Soğuğu engeller hem. Palet de cok hos ama bana daha pis geliyor, böceklenebilir falan gibi. Cilalsnsa filan anca ama o da zahmet.

  • turk kizi  (30.09.17 12:02:42)