İstanbul' da ne giyiyorsunuz?

mont, kaban falan mı? haftasonu orada olacağım ve bir miktar endişeliyim hava konusunda :(

biz burda öğlen falan hala yanıyoruz, gece serin oluyor. orası nasıl?

Dune kadar tshirt idi, bugun tshirt ustune deri ceket giydim.

  • kuehles blondes  (29.09.17 21:42:02)
tshirt uzerine yagmurluk.
metrolar ve toplu tasima inanilmaz bogucu oluyo nem sicak vs o yuzden shirtle anca duruluyor

  • rentts  (29.09.17 21:42:10)
Düne kadar tişört giyiyordum sadece ama kot ceket giymeye başladım ben de bugün. Ama dışarda kalın hırka, trençkot falan giyen insanlar görüyorum 2 gündür. Üşüyen bir tipsen kaban olmasa da kalın bir şeyler getir bence.

  • ms brownstone  (29.09.17 21:45:06)
yağmurluk işlevi de olan bir ceket alırsan yanına hafta sonu rahat edersin.

  • evde liyakat kalmamis  (29.09.17 21:48:42)
tam sonbahar havası, tişört, kot ceket, kot pantolon giydim bugün ve üşümedim.

  • Kamyoncunun vitesi  (29.09.17 21:51:05)
kaban demeyelim de işte kot ceket, deri ceket, trençkot falan. üşüyen bir tip misin bilmiyorum tabii ama yanına böyle bir ceket al, valizde hırka da olsun ama tişörtün üstüne giyersin yani abartılacak bir hava yok, haa şemsiye al.

  • pamuk helvalar cebe  (29.09.17 21:52:17)
jartiyer.

  • ateistanbul  (29.09.17 21:56:10)
Kot gömlek

  • MaNOfTheYear  (29.09.17 21:56:54)
mont giyilir, bu aralar yağmur da var.

  • doxanikee  (29.09.17 23:13:30)
Mevsimlik mont

  • neysene  (29.09.17 23:24:27)
zamanını nasıl ve hangi bölgede geçireceğin ile doğrudan alakalı bir konu, şu an evde tshirt şort ile oturuyorum, iş yerine içlik ince kazak ile gidiyorum (motor kullanıyorum)

Ama genel olarak bir kot ceket tarzı bişi ile hırka bulundurman iyi olur, çoğunluk kapalı bir mekanda geçecek ise ince kılık kıyafetler olabilir, dışarıda geçireceksen biraz daha kalın bişiyler uygun olur, tam bir bahar havası hakim şu anda.
  • selam  (29.09.17 23:47:34)
Sort tisort yagmurluk

  • Traveller  (29.09.17 23:58:30)
hava birden çok soğudu. üşüyen biriysen mont olmasa bile biraz kalınca şeyler getir. zaten yarın ve ertesi gün çok fazla yağmur geliyormuş.

  • ruh i tibbiye  (30.09.17 00:25:05)
Su çekmeyen cinste spor ayakkabı
Siyah slim jean (bol olunca yağmur yağarsa ıslanıyor ya da ben yürümeyi öğrenemedim ve ıslatıyorum)
Mavi kot ceket
Içinde tshirt
Bir de şal. Şal önemli :)
  • mojiziku  (30.09.17 00:29:03)