Alkol sonrasi bas donmesi

Alkolu biraz kacirdiktan sonra uyumaya calistigimda basim fazlasiyla donuyor. Basim donunce de ne kadar uykum da olsa uyuyamiyorum. Az icmek disinda ne yapsam da donmese?

yapacak bir şey yok. ya az içip çakırkeyif olarak bırakacaksınız ya da çok içip küt diye yatağa yatıp uyuyacaksınız.

o baş dönmesinin bi tık sonrası kusma zaten.
  • eeb  (27.09.17 10:03:01)
ben aşırı baş dönmesi yüzünden uyuyamıyorsam ya parmak atıp çıkarıyorum ya da uyuyana kadar telefonla oynuyorum.

  • himmet dayi  (27.09.17 10:07:36)
o kıvama gelmişsem kesinlikle yatmıyorum. kafam biraz açılana kadar başka meşgale buluyorum yoksa uyunmaz

  • genc irisi  (27.09.17 10:18:38)
hafif soğuk suyla yaklaşık 10 15 dakika duş alırsın. kendine gelirsin. öncesinde bol sarımsaklı bol sirkeli güzel bir işkembe tabi ki.

  • dramadi  (27.09.17 10:26:28)
Bu sarhoşluktan oluyor
-içmeye başlamdan önce biraz zeytinyağlı ya da tereyağlı ekmek ye
-2 içki bir su şeklinde bir cycle kur.
-geceyi su + alka seltzer ile bitir
  • twelfth  (27.09.17 10:29:41)