pttcell akn li 1 gb

arkadaşlar geçen sene taşındığım apartmanda internet altyapısı yok. yakın zamanda altyapı gelecek gibi de durmuyor. dolayısıyla eve internet bağlatamıyorum,

araştırırken pttcell in 1 gb akn li telefon paketi olduğunu gördüm
www.pttcell.com.tr

gece 2-8 arası hız kısıtlaması ve kota olmadan kullanılabiliyormuş. yeni bir sim kartı alıp bu paketi alsam her gece 2-8 arası film-dizi vs indirebilir miyim?

sonuçta 10 lira. gerçek olması için fazla iyi gibi duruyor, dolayısıyla bir bit yeniği mi var mı diye şüpheleniyorum.

kullananlar var mı?

@tabirimekruh
- 2-8 arası ortalama download hızı ne kadar?
- fatura sabit 10 lira geliyor değil mi, aylık toplam indirme sınırı yada aşım ücreti falan yok?
  • egokalp  (24.09.17 23:12:59)
gündüz hızı nedir düşük halde bu hattın ?

  • total paranoia  (25.09.17 00:02:55)
@egokalp
- tam olarak bilmiyorum ama gayet hızlı.
- hayır aşım ücreti falan olmuyor 10 lira.

@total
sadece video izlerken sıkıntı oluyor. whatsapp, sosyal medya vs. normal hızda.
  • tabirimekruh  (25.09.17 00:37:55)
nerde yaziyor gece 2 8 arasi ucretsiz diye?
o ev internetlerinde oluyor.

  • partizan  (25.09.17 01:31:31)
@partizan bende oyle biliyordum fakat akn ifadesi gectigi icin gece 2 8 arasi hiz kesintisi ve kota olmuyormus.

  • egokalp  (25.09.17 02:14:44)
Dediğiniz gibiyse gerçekten çok iyi, sadece upload için bile çok iyi. Bulunduğunuz konuma göre yüksek hız alma ihtimaliniz yüksek yani kullanılır dediğiniz amaç için.
Windows'dan ağı tarifeli bağlantı olarak tanımlarsanız gereksiz kullanım yapmaz, 128 kbit sınırlı hızla dahi sözlük gibi yazı tabanlı siteleri düzgünce gezebilirsiniz bence.

  • atom karincanin torunu  (25.09.17 02:27:11)
ben de aknli pttcell kullaniyorum hem de 3 senedir. oyle bir sey gormedim.

  • partizan  (25.09.17 16:08:40)
hem oyle bir sey olsa ramazanda 2 6 arasi 10 gb sahur icin niye versin bana? zaten sinirsizsa..

  • partizan  (25.09.17 16:09:36)