Androidde 1den fazla mesaj gelince içeriğin görünmemesi bildirim çubuğunda

4.4ten android 7ye geçtim.

4.4te diyelim whatsapttan 3 mesaj gelince bildri çubuğunda 3ün üstüne gelip aşağı kaydırınca görebiliyordum. Yenisinde 3 mesaj olarak göstriyor

çözümü var mı

hocam sen win98 den macbooka geçmişsin fazla şeyapma :D

  • regardless of what they say  (22.09.17 14:24:16)
@regardles

4.4 ile 7 arasinda aman aman bir fark yok aslinda, kozmetik cogunlukla ya da bizim pek göremedigimiz güvenlik kisminda. temel özelliklerin neredeyse tamami ayni.

bu app ayarlarindan düzelebilecek bir sey büyük ihtimalle.
  • kurnaz  (22.09.17 14:31:17)
ayarlar'a girin, içeriği gizle seçeneği yerine içeriği göster seçeneğini işaretleyin.

  • tabirimekruh  (22.09.17 14:36:29)
masaüstüne whatsapp widget var, oradan okuyorum ben

  • The_Lollok  (22.09.17 14:37:41)
4.4te istediğim appları masaüstüne koyuyordum. 7de öyle bir şey yoktu. Gerçi xiaomi kullandığımdan miu arayüzüyle alakalı galiba Onu değiştirdim launcher değiştirirerek ama bunu değiştiremiyorum

  • Cursed Chico  (25.09.17 10:07:19)
@kurnaz hocam kitkat tan nougata geçmiş adam.yanlış anlama da arada bir fark yok demek saçmalıktır.YANLIŞ ANLAMA DA :D

  • regardless of what they say  (26.09.17 11:30:27)