İnsanları öpüşürken görünce mide bulanması

Fi dizisini izlerken farkettim: Mehmet Günsur'la Serenay Sarıkaya vıcık vıcık öpüştükçe midem bulanıyor. Gerçek hayatta da toplu taşımada yiyişen çiftleri gördüğüm zaman aynı şey oluyor. Neden ki?

Size de oluyor mu?

Nedeni bilmiyorum ama bana olmuyor.

  • mutekebbir  (22.09.17 09:45:38)
nedeni senin hiç öpüşmemiş olman ve öpüşmeyi çok istiyor olman.

  • dakota  (22.09.17 09:49:09)
hayır. öbüşmek güzel şey.

  • elorelia  (22.09.17 09:52:18)
izlemesi her zaman keyifli olmayabiliyor. bazı öpüşmeler izleyiciye kendini fazlalık hissettirebiliyor. ama midem hiç bulanmamıştı ki bu arkadaşların nasıl öpüştüklerini de görmüş değilim, belki abarttılar.

  • EasyTiger  (22.09.17 10:00:43)
benim bi ibrahim tatlısesin öpüşmesinde midem kalkıyor onun dışında sorun yok.

  • sta  (22.09.17 10:35:44)
cakcuk diye sesler kulağımı tırmalamaya başladı mı bende rahatsız oluyorum.
bu nedir arkadaş, kıyma makinasına et basar gibi ya.
normal insanı bir öpüşme ise sorun yok.
  • seyduna6687  (22.09.17 10:39:43)
midemi kıpırdatan tek öbüşme bu cinyus.com

onun dışında güzel, bence herkes öpüşsün.
  • cay koy geliyorum  (22.09.17 11:02:15)
The Şanlıurfa Kiss +1. Onun dışında severim.

Aseksüel olabilirsin belki.
  • yirmisantim  (22.09.17 11:07:32)
bana olmuyor ama şu klipte ne hissediyosun merak ediyorum.
www.youtube.com

bir de xart izlemeyi dene.

edit: fi dizisindeki öpüşme bana da çok itici geliyor. bir de gossip girl'deki sarışın kız sevgilisi ile her sahnede gereksiz öpüşüyordu, o da çok iticiydi.
  • japon askeri  (22.09.17 11:17:57 ~ 11:20:43)
Sakal bıyık olaya dahilse midem biraz bulanıyor +1 yani bulanıyor demeyeyim de içim kötü oluyor. Onun haricinde sıkıntı yok.

  • i m cool with that  (22.09.17 12:09:26)
izlemesi güzel olmaz belki ama sevdiğin biriyle dene. tabi bizimle dalga geçmiyorsan. çünkü senin soruların biraz alaycı geliyor bana.

  • for day to break  (22.09.17 12:52:54)