[]

Yakın arkadaşa düğününde ne taksam?

3-4 senedir çok samimi olduğum arkadaşıma düğününde ne taksam? Çeyrek altın az kalır gibi geliyor fakat son zamanlarda aramız eskisi gibi olmadığı için fazlasını takmak istemiyorum.
Ne yapsam? 
Çeyrek tak gitsin. Evlendikten sonra o samimiyet daha da azalıyor çünkü.


  • blueprints and cigarettes  (20.09.17 23:10:21) 
Çeyrek dediğin 250 tl artık hiç az değil. Hem içinden gelmiyormuş takma boşver. Kimler ne yakın arkadaşlarına gram altın takıyor duyuyoruz :D.


  • ekaterina  (20.09.17 23:11:02) 
Çeyrek şu zamanda hiç az değil. Hatta gramlar da gayet iyi. Sadece çok yakın arkadaşım yahut yakın akrabam hariç kimseye çeyrekten fazlasına gerek görmem.


  • mslny  (20.09.17 23:18:53) 
arkadaşa çeyrek, yakın arkadaşa minimum yarım, durumun varsa tam takılır bence.
ikisi arasında bir arkadaşımıza 3 arkadaş ortak 1000tl takmıştık bu yaz.

finansal sıkıntı durumlarında 100tl de takılır niyet önemli.
  • brakgn  (21.09.17 01:47:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.