bir ygs/lys sorusu daha

kardeşimi hazırlıyoruz da sistem çok değiştiği için kafam allak bullak oldu.

ygs ve lys için ayrı ayrı kitap mı alıyoruz şimdi? kitapçıları dolaşırken üzerinde ygs-lys yazan kitaplar gördüm bunlar tek kitapta iki sınava da hazırlıyor sanırım, bunlar alınabilir mi yoksa her ders için ygs ve lys olmak üzere 2'şer tane kitap mı alacağız?

-eşit ağırlık

tek kitapta da bulabilirseniz olur ama sonuçta bir kitabın çok kalın olması iyi değildir. tek kitapta soru bankası alsanız bu sefer yeteri kadar soru olmayabilir konu testlerinde. zaten emin olun, iyi bir yer kazanmak istiyorsa bittikçe kitaplar almaya devam edeceksiniz.

  • blue eyes white dragon  (18.09.17 20:43:43)
Bittikçe değil ama hedefine uygun olarak 3-4 tane 5 tane kitap alması, beraber çözmesi gerekecek. YGS-LYS karışık olursa saçma oluyor o kitapların ayrı olmasının da bir sebebi var :) merak ettiğiniz bir şey olursa sözlükten yazabilirsiniz.

  • kelimelerle oynayan adam  (19.09.17 05:14:27)