ingilizcesi iyi jinekolog

merhaba.
bir arkadaşım var kendisi avustralya'lı ve istanbul'da yaşıyor. jinekoloğa gidecek ama türkçesi pek iyi olmadığı için ingilizce anlatacak. onu anlayıp konuşabilecek bir doktor arıyor.
ben zaten ingilizce bilir çoğu doktor falan dedim ama günlük ingilizce yeter mi, tıbbi ingilizce mi bilmek gerekir çok da emin olamadım.
istanbul anadolu yakasında ssk ile anlaşmalı bir yerde ingilizce bilen jinekolog soracağım.
teşekkürler.

bunu yapmak mümkün mü bilmiyorum ama öneri veren biri çıkmazsa şu yapılabilir:

bildiğiniz gibi bazı okulların ingilizce tıp bölümü var, örneğin hacettepe. doktorların diploma nosundan ya da başka bir şekilde ingilizce tıp okuduğuna emin olduktan sonra şans denenebilir.
  • ron dennis  (17.09.17 15:18:58)
Büyük fakültelerde hocalar bilir.

  • 038576  (17.09.17 15:24:47)
@0385 +1 illa ki öğrencilerden filan anlayan biri çıkar. Kimseyi bulamazsa bana mesaj atabilirsiniz.

  • fallopian  (17.09.17 15:28:26)
ssk ve anadolu yakası demişsiniz ama ben ibrahim hocayı önereceğim. 8 yıl amerikada çalıştığındsn kendisini en iyi o anlayacsktır

kendisine gidemese de mail stsın, ssk geçmediğinden size gelemiyorum ing bilen kimi tavsiye edersiniz diye sorsun devlet hastanesinde fln

www.acibadem.com.tr
  • oscar  (18.09.17 01:48:16)
bisey bulamadiysa, yahut aklinda sorular varsa filan, sydney'deki epey meshur bir turk jinekologla (dr. cimenbicer) gorusebilir:
www.australianplanet.com

au ve tr sistemlerine hakim olmali, sorulara yanit verebilir mezkur dr.
  • viva paulista  (21.09.17 16:39:44 ~ 16:40:32)
@viva paulista
arkadaşım avustralya'lı ve istanbul'da yaşıyor. bize o dediğin doktorun tam tersi lazım :D

  • istanbul kanatlarimin altinda  (21.09.17 17:00:41)
@istanbul kanatlarimin altinda
durumu anlamistim, eger baska bir cozum bulunamiyorsa, yahut hala kafada sorular varsa diye seyettim.
dr. cimenbicer genel kaniya gore oldukca yardimseverdir, ve niteliklidir.
gecmis olsun simdiden.
  • viva paulista  (21.09.17 17:23:38)