Delikanlı gibi tek seferde: Utandım

Durakta beklerken bir otobüs yanaştı. Tam karsimdaki cam dibinde guzelcene bir hanım farkettim ve abartmadan bi baktim göz kontagini yakaladım. Huyum kurusun bu ara her ortamda kornerde ceza sahasında golü koklayan bıçkın stoper gibiyim. İşte sonra tekrar bi baktim kızcağız yanındaki adamla sarılmış yere bakıyor kaslari catik...
Allah belami vermesin çok utandım. Bence çiftler boyunlarina kocaman boyunluk taksin yüzük gibi yoksa ben gibi hayvanlardan rahat yok

utanacak bir şey yok ki bunda sevgilisi olan birinden de etkilenebilirsin ilk görüşte ne var ki bunda. başka bir şey yapmamışsın gözünü kitleyip bakmaya devam etmemişsin insancıl şeyler bunlar.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.09.17 16:22:32)
Ayrıl

  • clones  (15.09.17 16:47:56)
İnsan arayışta olunca herkes güzel gelir herkesten etkilenir. Arayışta olmamak lazım. Hayatın merkezinde aşk ve sevgili olmamalı, hedefler idealler ve öncelikler olmalı. Ancak o zaman sağlıklı ilişkiler kurabiliyoruz.

Kendini suçlama, aksine kendini tanı ki bu davranışların kökeninde ne olduğunu öğrenmiş ol. Delikanlı olman çok mutlu etti, cidden sevgi duydum sana. Teşekkürler.
  • yaren  (15.09.17 16:58:56)
@yaren aynen dediğin gibi. hafif hedeflerden uzaklaşayım bu gibi arayışlara giriveriyorum. sabah da tinder yükleyip sildim zira. ben teşekkür ederim, o sizin delüğanlılığınız :)

  • klar  (15.09.17 17:35:13)
utanıcak ne var la bakmışsın sevgilisi varmış kafanı çevirmişsin işte. gayet olması gereken olmuş.

  • freetakilir  (15.09.17 20:23:31)