Kolonya markası isim önerisi

Efendim merhabalar, bir kolonya markası arıyoruz. İsim Avrupa dillerinde olmalı. Bu önemli çünkü oraya hitap edecek. Bir ikincisi isim hem kadınlara hem erkeklere hitap etmeli. Mesela Jasmin ismi bir erkeğin eline gittiğinde bu kadın kokusu diyebilir. Bunu istemiyoruz. Ayrıca isim bir enerji, ferahlama ve sıcak renkler çağrışımında olursa daha iyi olur.

"mint" önerisi var. nane anlamında. fena gelmedi hani. ama başka fikirlerinizi bekliyorum.

Önerimiz kullanılırsa biz ne alıyoruz?

  • Lim5  (11.09.17 21:18:57)
kanije.

  • secrexv2  (11.09.17 21:27:02)
Lim5 kolonya hediyemiz olacak.

  • iddaaci  (11.09.17 21:27:52)
mint çok kötü

eyüp sabri tuncer
selin
paşabahçe
rebul
pe re ja
duru

ilk aklima gelen türk kolonya markaları.
bunlara bakınca mint gerçekten kötü bir secim.

ferah değil ama amber koyun. hem koku adı hem kadın ismi hem yabancı dil...
  • balik kraker  (11.09.17 22:22:03)
mobil edit: kadın cagristirmasin demissiniz, ben kadın adı önermişim. özür.

  • balik kraker  (11.09.17 22:22:49)
Unique
Breeze
Zephyr
Mist

Ay mist'i ben çok beğendim :) Bi kutu isterim Mist marka
  • helena  (11.09.17 22:31:08)
cool cologne republic kapağın üstündede kısaltması olacak ccr diye. logosu beyaz kar dağı.

  • xu  (11.09.17 23:20:10)
Glacier
Gust
Puff
Whirlwind
Hurricane
Typhoon
Rush
Revitalize
Vivify
Soothe
Gelid

Deyim ve kelime oyunu da yaparım ama onlar ekstraya girer
  • passion rules the game  (11.09.17 23:35:01)
Musk olabilir. Cool breeze, fresh breeze gibi şeyler olabilir. Bu arada tek bir koku mu olacak? Farklı kokulara farklı isimler olmalı bence eğer tek koku değilse, mesela mint koyarsanız naneli bir koku hayal eder insan.

  • strangerinhere  (11.09.17 23:47:42)
Mint kötüymüş. Citrone ile katılayım.

  • Lim5  (12.09.17 00:01:36)
mint'i çok beğendim ama benden de bir öneri olarak "lotus"

  • akan dame  (12.09.17 00:08:48)
"serenity" aradığınız marka...

  • dilemma of subscribtionability  (12.09.17 00:24:51)