Çanta Önerisi

Merhaba,
Gelin bana bir çanta bulalım.

Büyük çanta kullanmayı seviyorum.
Yıllar önce zaradan görsele eklediğim çantayı almıştım (küçük görünüyor ama oldukça büyük bir çantaydı) yıprandı, astarı söküldü fermuarı bozuldu vs. dışı sağlamdı, hatta çantaya verdiğim para kadar tadilat parası verip yaptıracaktım ama ya taşınırken kayboldu ya da annem attı söylemiyor.

Bana bu tarz büyük, siyah, içi geniş çanta bulsak?
Renk değişebilir benzerini bulalım da gri kahverengi kurtarır yani.

Bütçe: En fazla 200 lira bunu da 100 liraya almıştım zaten.

hizliresim.com

Gördüğünüz bir mağazayı da önerebilirsiniz (İstanbul).
İnternet sitesi de önerebilirsiniz.

Teşekkürler.

aramaya başladım, umutluyum, bulucaz o çantayı.

  • 111111  (11.09.17 17:24:18)
Bu model yerine yine büyük shopper çantalardan tercih ederseniz her yerde var.
st.mngbcn.com

ama bu modele benzer, İnci'de zamanında ben de almıştım bir model var,400tl fiyatı.

Hotiç'te şu var belki form olarak az buçuk tutan;
www.hotic.com.tr

Bir de Boyner'de bakın derim, bir dolu model var fiyat fiyat.
www.boyner.com.tr

pek alakası yok ama
www2.hm.com
  • demoniclewinsky  (11.09.17 17:46:45 ~ 17:47:45)
Ben de biraz bakındım şöyle bir şey çıktı karşıma;
Siyah değil gerçi ama
www.trendyol.com
Bir de bordosu var aynı modelin ben bunu daha çok sevdim.

Tek fermuarlı, istediğim kadar büyük olduğunu düşünmüyorum.

@demoniclewinsky
Mangodakinin linkini açamadım.
VIENATTA güzelmiş ama onu beğendim.
  • mutekebbir  (11.09.17 17:47:31 ~ 17:50:26)
bu sezon büyük çanta yok gibi:

1. shop.mango.com

2. shop.mango.com

3. www.bershka.com

4. www.stradivarius.com

5. www.stradivarius.com

6. www2.hm.com

7. www2.hm.com

8. www.lidyana.com

bazısının boyutları yazmıyor, fotoğraftan da kestirmek zor. ama seninki gibi bowling modeli nerdeyse hiç yok.

riske atıp aliexpressten bakabilirsin istersen. ben denk gelirsem gönderirim yine.

umarım bulursun :)
  • 111111  (11.09.17 17:49:06)
@111111
Teşekkürler.
Hep aynı model çantalar etrafta.
Böyle kalıp gibi sevmiyorum.
Aliexpress'e bakmadım ama o siteden ne alsam sorunlu çıktı ya, yakınlarım hep düzgün alışveriş yaparken benim yüzüm gülmedi oradan bir türlü bu yüzden riske girmek istemiyorum.
  • mutekebbir  (11.09.17 17:53:37)
mango linkini yeniledim, o zaten sizin istediğiniz formda değil ama bu aralar bolca bulabileceğiniz büyük çanta modellerinden.

Onun dışında nine west'te şu varmış;
www.trendyol.com

edit:bir de bazı sitelerde ürün açıklamasında boyut bilgisi vermiyorlar( Hotiç linkinde örneğin),deli oluyorum.Mail atıp fln bir sorun isterseniz, bazen dev bazen ufacık çıkabiliyor.
  • demoniclewinsky  (11.09.17 17:56:44 ~ 17:58:52)
@demoniclewinsky; Hotiç'tekini çok beğendim hem güzel hem fiyatı uygun ama alırım da küçük bir şey çıkarsa mahvolurum :)
Mağazasında var mıdır bilmiyorum bir kere de mağaza gezerek alışveriş yapacağım gerçi geçen akşam başka bir şey araştırırken çantalara da göz attım pek yok istediğim gibi bir şey ama...

  • mutekebbir  (11.09.17 18:03:39)
zorlu center'da varmış çantadan.
30 cm * 15 cm gibi dediler ölçüsü için :)
orta boy yani çok büyük değil.
  • demoniclewinsky  (11.09.17 18:10:44 ~ 18:11:13)
www.mavi.com

şunlar nasıl :/

edit: bir de morhipo ya bakın isterseniz, çok çeşit var orda da.
  • 111111  (11.09.17 18:26:11 ~ 18:31:31)