Denize girerken arabanın anahtarını nereye koyuyorsunuz?

sb.

çantaya, çantayı da havluyu ikiye katlayarak havlunun içine.

  • prodeq  (11.09.17 11:45:25)
Havlunun uzerine birakirim. Onun da uzerine tshirt koyarım.

  • goodman  (11.09.17 11:45:30)
al sana ufak bir tüyo vereyim:

i.pinimg.com
  • mr.goodcat  (11.09.17 11:57:40)
Goodman +1

  • duptıs  (11.09.17 12:02:07)
fermuarlı şort alıp onun cebine koyuyorum. denize onla giriyorum. kızlar için bir önerim yok malesef

  • dafuq  (11.09.17 12:06:22)
Plaj çantasının içine saklayıp, çantayı da şezlongun altına koyup şemsiyeye bağlıyoruz. Tabi denizde sürekli çantayı kesiyoruz ne olur ne olmaz.

  • reactionic  (11.09.17 12:12:55)
Benim de derdim bu.

Sevgilinle de gitsen onu emanetçi olarak bırakıp tek yüzmek çok saçma. Çare, her şeyi arabaya, anahtari da su geçirmez kılıfa koymak. şezlongda idare edecek kadar atıştırmalık su vs olduğu için denizden çıkar çıkmaz illa hemen arabaya koşmaya gerek olmuyor.
  • orion  (11.09.17 12:16:46)
urun.n11.com

Şöyle şifreli kutular var bi yere bağlayabildiğin, sağlam bir versiyonu var bende zamanında tchibodan almıştım
  • yakuza123  (11.09.17 12:24:55)
www.decathlon.co.uk

bir tane bundan alıp telefon vs içine koyup yanında yüzebiliyorsun
  • christopher nolan  (11.09.17 12:27:53)
havluya koyarım onu da çantaya atarım diyenler
hırsız çalacak olsa zaten komple çantayı götürür neden aramakla uğraşsın
plajlar zaten ana baba günü

bence bu işin bi çözümü yok, biri plajda nöbette kalacak o da çok saçma
  • technicalte  (11.09.17 12:28:58)
yanınızda 20li yaşlarda genç görünen biri varsa anahtarı ona verin gidin bi otel bulun resepsiyonuna abi öğrenciyiz arabayı patlatmasınlar şimdi bi tatile geldik zaten emanet falan diyip resepsiyona versin. (içeri sadece o girsin.)

garanti çözüm.
  • freetakilir  (11.09.17 13:20:02)