İlginç bir gece (nerede yanlış yaptım sorusu)

Bir kaç hafta önce işimle ilgili bir konudan dolayı bir kız ile tanıştım. Kız daha tanışır tanışmaz benle sizli bizli değil, senli benli konuşmaya başladı. Daha sonra numaralarımızı verdik birbirimize, işle ilgili yine konuşmaya devam ettik o arada.

Her neyse, aradan geçti 1 hafta ve kız gece 11 gibi Whatsapp'tan mesaj attı. Klasik naber/nasılsın türü muhabbetlerden sonra evde içki içiyorum dedi. Ben de bir gün beraber içmeliyiz diye bir pas atayim dedim ve kız pası aldı ve hadi eve gel beraber içelim dedi eve çağırdı :)

Şimdi olay tam da burada başlıyor.

Ben içkileri aldım, eve gittim. Kız gayet içten bir şekilde karşıladı vs. Geçtik evinin terasına. Süper bir muhabbet vs.

Ben bütün bunlar olurken ulan ne zaman kızla yakınlaşacağız yatağa geçeceğiz diye bekledim durdum. Hatta 1-2 saat geçince içeri geçelim mi diye bir pas daha attım ama içerisi sıcak dedi kız :)

Her neyse, gece 3'e kadar terasında içtik, muhabbet ettik. Sonra baktım bir şey olmayacak dedim ben biraz yorgunum yavaştan gideyim.

Arabamla bırakayim falan istersen, sarhoş değilim dedi. Gerek yok dedim. Sarıldık vedalaştık. Çıktım gittim.

Şimdi oturdum bu nasıl bir saçma bir hikaye böyle diye yazdıklarıma bakıyorum.

Kız şimdi benden mi hoşlanmadı da bana yürümedi yoksa harbiden olağan masumluğuyla muhabbet etmek için mi gecenin bilmem kaçında beni evine içmeye davet etti?

Bir bok anlamadım ben bu işten. Anlayan varsa lütfen gelsin.

Evine davet etti diye yatmak zorunda değil ki? Ne guzel muhabbet etmişsiniz işte. Fazla anlam yukluyorsun bence. Daha doğrusu olduğu gibi kabul etmelisin sanıyorum. İlerleyen zamanlarda görürsün zaten niyetini. Ya da ben çok safim.

  • rahip janick  (09.09.17 17:58:18)
böbrek yerinde mi?

  • secrexv2  (09.09.17 18:01:41)
Kız seni harbiden içmeye davet etmiş, hata nerede?

  • oligomer  (09.09.17 18:04:03)
kız gel içelim demiş ve içmişsiniz. gel yuzde yüz senle sevişcez dememiş.

  • elorelia  (09.09.17 18:06:19)
kız muhabbete çağırnış, hızlı ilerlemek istememiş olabilir.

  • sta  (09.09.17 18:08:45)
İçelim demiş içmişsiniz diyorsunuz da hadi sevişelim diye eve çağracak hali yoktu ki? Çok mu saf düşünüyorsunuz yoksa ben mi çok pis bir adamım bilemiyorum.

  • hayaatt  (09.09.17 18:14:23)
Bence direk o beklentiyle gittiğin için böyle düşünüyorsun. İnsan yeni tanıdığı biriyle de içebilir. Abi şunu olduğu gibi görmek çok mu zor? Sevismeye niyeti olsa sevisirdi zaten. Muhabbet iyiydi diyorsun. Sıkıntı çıkmamış belli ki. Belki yalnız biri ve çok sıkılıyordu. Neden ille de seks

  • rahip janick  (09.09.17 18:16:50)
"abi oha yani kız sadece gece 11de seni evine çağırmak istemiş olamaz mı yaniieeeeeeeeeeeeeeeeee"

asldşasşdjas :D

hacı bırak bunları kız bal gibi seni eve atmak niyetiyle çağırmış ama yani neden sorusunun cevabını şu an bulması zor. zira kızlarımızın çoğu şımarıklıkta zirve yapmış vaziyetteler. siktir et yüz verme bidaha
  • klar  (09.09.17 18:21:27)
iyi de hadi içeri geçelim diyen adama yok demiş. daha ne olsun. illa gel içcez ama sevişmiycez mi demesi lazım sizin mantıkla?

  • elorelia  (09.09.17 18:22:32)
yapılan bir yanlış yok. her içtiğin kişi ile sevişmek zorunda değilsin. türkiye gerçeklerine cok uygun değil ama genc kızımız sadece birlikte içmek istemiş olabilir. onun da sevişesi vardir ama bir nedenden sevişmekten vazgeçmiştir, adet görüyordur, senin bedenini cekici bulmamıştır, içki etkisi altında sevişmek istememiştir, lezbiyendir ve seni asker arkadasi gibi görüyordur. zorlamaman iyi olmuş, her ne olacaksa bundan sonra olur zaten.

  • eriksatie  (09.09.17 18:28:35)
Ben de içmekten fazlası için çağırdığını ama sonradan bir sekilde vazgeçtiğini düşünüyorum. Niyeti sadece sohbet etmek olsa o saatte cagirmaz, en azindan senin baska bir beklentiye girebilecegini tahmin ederdi. Sırf bu gerginligi yasamamak icin bile normal bir saatte cagirirdi. Vazgecmiş ama nedenini bilemeyiz. Belki senin gideyim demene bozulmuştur.

  • aquarium  (09.09.17 18:29:39)
ilk çağırdığında gitmeyecektin hata yapmışsın. :D

  • nocturness  (09.09.17 18:32:04)
sen pis düşünmüyorsun. sevişirsiniz yakın zamanda bence ama sanki bu sefer seni bi tartmak istemiş bakalım aklı başında düzgün biri mi falan diye belki olayı ciddi bir şeylere çeviririz imajı almış gibi senden.

benim sallama tahminim bu.

edit: safça düşünmüyorsun yazmışım, pis olacaktı.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.09.17 18:33:06 ~ 18:36:17)
Eve cagirinca veya muhabbet edelim gel deyince hemen bir yerlerinizin hareketlenmesinden vazgecin artik. Az medeniyet. Hoslanmis olabilir, seninle yatsa ertesi gun hatirlamayabilirsin hatta kizi coddiye bile almayabilirsin o da bunu istemiyordur.
Karsinizdaki insanlara sans verin hemen yatak hayal etmeyin artik ya. Yetti yani.

  • mor oje  (09.09.17 19:21:53)
Fazla hafif davranmışsın gel diyince koşa koşa gitmişsin. Seni evlilik için düşünüyormuş ama hafif olduğunu anlayınca bağrına taş basmış.
Tüm leydiliği ile gece seni eve bırakmayı bile teklif etmiş. Swh

Şaka bir yana bence yaptıgın bir şeyden hoşlanmama ihtimali var. Belki sürdüğün koku ya da her hangi bir şey.
Çok saçma değil durum olur öyle.
  • fasulyek  (09.09.17 19:38:39)
fasulyek + 1

İlerleyen zamanlarda anlaşılabilir belki nedir ne değildir diye.
  • skooma  (09.09.17 19:44:57)
asdasfasf hiçbir kız o saatte o şekilde muhabbet için çağırmaz yahu. duyuruya anaokulundan falan mı giriyorsunuz. bu ne saflık yahu. diğer kısım için @mcgonagalls cat'ın yorumu makul geldi.

  • doxanikee  (09.09.17 19:56:01 ~ 19:56:18)
Ya bir hastam vardı direkt o aklıma geldi. Epey teşhirci giyinir, böyle beyfendilerle tanışır, konuşur, içer, yakınlık kurar, evine çağırırdı. İyi muhabbet ederdi. Gece hatta birlikte yatarlar ve öpüşürlerdi. Ancak asla sevişmezdi, istediğinden ileriye gidildiğinde evinden kovardı, çünkü bakireydi. Sürekli yeni yeni insanlarla tanışır, aynı şeyi yapardı. Acaba onunla mı karşılaştın (*-*).

Sosyal kodlara göre erotik bir gecenin bekleneceği bence gayet açık, sosyal kodlara hakim bir kadın da bunu kestirebilir gibime geliyor. Sen ya sıradışı geldin ve böyle bir beklentinin olmayabileceğini düşündü, ya da bahsettiğim hastam gibi başka ruhsal sıkıntılar.
  • velvetmorning  (09.09.17 20:03:18)
Şöyle bir soru daha gelsin o zaman,

Ben insiyatif alıp kıza yakınlaşsaydım?

Bir ara hatta yakındık baya birbirimize, zor kendimi aldım öpmemek için.

Böyle bir durumda işleri daha mı berbat ederdim? Belki de kızın beklediği hareket oydu diye düşünüyorum şimdi.
  • hayaatt  (09.09.17 20:13:09)
Gecenin 11inde eve gel içelim diyen kızdan rahibe yaratmaya çalışanlara bakma. Çağırma niyeti bariz ha sonradan vazgeçmiştir, ilk gün verirsem bu bana hangi gözle bakar diye düşünmüştür vs vs. Ama asla sadece içmek için çağırmamistir.

Ha sen de lafta kalmışsın icraat sıfır. Omuzuna elini de mi atamadın..
  • secrexv2  (09.09.17 20:18:27)
rahip janick+1. ayrıca bi an tahrik olup çağırmış, sen geldikten sonra vazgeçmiş olma ihtimali de var.

  • lucky strike  (09.09.17 20:21:12)
Çok evlilik başlangıcı bir hikaye. İleride evlenirseniz ilk tebrikler benden gelmiş olsun.

  • osssy  (09.09.17 20:37:55)
Kiz sohbet için çağırmış diyenler nolur yalnızca bir kere görüştükleri bir adamı gece 11de "içiyorum hadi sen de gel" diye eve cagirsinlar. Swh.

Veriler yetersiz. Ne konuşuldu ne oldu bilmek lazım. Bir sebepten neyse sohbete devam edelim demiş gibi. Belki de ilk görüşmenizden sonra kafasında canlandırdığı sen ile evine gittiğinde ki sen uyusmadi ve hoşlanmadı.
  • veritaslibertas  (09.09.17 21:44:24)
Bizim ulkede her hareket "guldu verecek" olarak algilandigi icin oyle bir beklentiye girmissiniz. Kiz daha iyi tanimak, muhabbet edip içmek istemis.

  • i m sick tired  (09.09.17 21:49:09)
cevapları da okudum ama benim aklıma ilk senin hamle yapmamış olabileceğin geldi. nitekim yapmamışsın sdfkljafsd. o da istemediğini, kırmamak için gittiğini filan düşünmüş olabilir. zaten davet eden ve ortamı hazırlayan kendisi olduğu için hamleyi de senden beklemiştir ya da hiç değilse ufak bir kur, komplimanla ortamı ısındırmanı beklemiştir. asdkfjhasd. ay çok komik bu hikaye.

  • snape i başından beri tanırım  (09.09.17 22:22:45)
  • eazy  (09.09.17 22:26:02)
yeterince içtikten sonra yakınlaşma sonrası boyuna doğru bi hamle yapacaktım. öpücüklü möpücüklü.

eğer kız karşılık vermezse istemiyordur. gönül rahatlığıyla gidebilirdin.
  • tavish11  (09.09.17 23:02:21)
@eazy,

Yapma abi böyle şeyler ya asfafas.

Kıza hadi içeri girelim dedim, daha ne diyeyim :) Çıkışta da yorgunum dedim, arabayla bırakmak yerine burada kal diyebilirdi değil mi?

Kibar olmak memlekette prim yapmıyor o ayrı ama ayılık da yapabilecek biri değilim.
  • hayaatt  (09.09.17 23:43:57 ~ 23:46:37)
Birincisi, gerçekten sadece yalnız başına içmek istemediği için çağırmış olabilir. Seks vaadi vermemiş.

İkincisi, seni arzuluyor olabilir ama aynı zamanda seni test etmiştir, "Bakalım ben hayır dediğimde nasıl tepki verecek" diye.

Üçüncüsü, seninle birlikte olmak istiyor olabilir ama bunun ilk buluşmada olmasını istememiş olabilir.

Dördüncüsü, ağız kokun, ten kokun, parfümün, kıyafetin, kötü bir esprin, ona bakış şeklin, bir şeyinden anında soğumuş olabilir.

Beşincisi, bir azgınlıkla çağırıp sonra "Kendin gel salak, ne yapıyorsun?" diye kendini dizginlemiş olabilir.

Bu liste böyle uzar gider. Söz konusu bir kadın olunca değişkenlerin sayısı sonsuza yakınsıyor.

Ama sen hamle yapmayarak doğrusunu yapmışsın. Rıza olmadan hareket olmaz.
  • yirmisantim  (10.09.17 01:03:56)
1. meslekleriniz ne?
2. o geceden sonra tekrar konuştunuz mu?

olayın takipçisiyiz :D
  • humat  (10.09.17 17:05:15)
Bence cevap şurada saklı "SARHOŞ DEĞİLİM, seni eve bırakayım" :(((

  • manuel mandalina  (10.09.17 18:51:57)
Merak edenler için son durumu anlatayim.

Kız beni friendzone'a atmış. Hal hareketlerinden net anlaşılıyor bu.

O gece ben bir halt ettim ama ne bilmiyorum.
  • hayaatt  (11.09.17 18:35:03)
neaptın abi kıza :( delik çorapla falan mı gittin :)

  • Tears of Devil  (11.09.17 18:40:19)
şu soruya kadın olup cevap veren arkadaşlar var. sadece içmek istemiş olabilir falan demiş mesela. sonra bir erkek diyor ki, hiçbir kadın o saatte sadece içmek için çağırmaz. yahu cevap veren kanıtıyla ortada aslında. hem kadın hem de bunun olabileceğini söylüyor. demek ki o çağırabilir. ama yok beyimiz "hiçbir kadın çağırmaz diyor." çok enteresan gerçekten.

sorunuza cevap vereyim, sizi çağıran kişi, sizinle ilk baştan beri; sadece arkadaşlık etmek istemiş de olabilir ya da sizinle bir şeyler yaşamak istemiş de olabilir. ikisinin oranı eşit yani. fakat sizinle bir şeyler yaşamak istese bile, konuya böyle baktığınızı anladıysa bir şekilde vazgeçmiş de olabilir. rahatsız edici bir bakış açısı çünkü. ben daha çok buna ihtimal veriyorum.
  • windowsguvenlikduvari  (11.09.17 18:47:13)
@tears of devil,

Sanırım nedenini biliyorum. Erkek kadın meseleleri hakkında konuşurken durup dururken kadın ve erkeği ayırma, feministim ben vs gibi bir şey demişti. Ben de şaşkınlıkla "hadi ya" demiştim.

Evet çok saçma böyle bir nedenden dolayı her şeyi çöpe atması ama feministler biraz hassas insanlar malum :)

Başka bir neden bulamıyorum.
  • hayaatt  (11.09.17 18:49:08 ~ 18:51:49)
Sana isinmamis ya da senden biraz sogumus muhtemelen. Bir dahaki daveti sen yapmaya kalkma.
Seviseceginizi dusunmen gayet normal, sen bakma buradaki yorumlara.
Ama sevismeden ayrilmaniz da ihtimal dahilindeydi, oyle olmus.

Guncellemene edit: Sakin yurume bu saatten sonra. Donerse senindir, bi ihtimal.
  • stavro  (11.09.17 18:51:21 ~ 18:52:45)
senle yatma fikri hosuna gitmistir ama olay reele gelince aslinda istekli olmadigini farketmistir. muhtemelen sen daha yoldayken vazgecti.

next.
  • brkylmz  (13.09.17 14:10:48)
asfafasdfas ya, neyse olur öyle arada. geçmiş olsun.

  • doxanikee  (14.09.17 20:27:46)
  • hayaatt  (15.09.17 16:50:09)